Czy sprzęt się nadaje do podkręcenia procka?

Witam, mam małe pytanko, otóż chcę podkręcić procesor, ale wyczytałem że nie na każdym sprzęcie można to zrobić. A ja nie chcę ryzykować, wolę najpierw się was zapytać. Czy na moim sprzęcie można podkręcić procesor?

Mój sprzęt:

* Procesor: Intel® Core2 Duo CPU E4500 @ 2x2.20GHz

* Płyta główna ASUSTeK Computer INC. P5VD2-VM/SI

* Karta graficzna: GeForce 8400 GS

* Ilość ram: 2GB DDR2

* Zasilacz: CORSAIR 600W GAMING SERIES

Bardzo proszę o napisanie jeszcze jakiś wskazówek na temat podkręcania procesora, bo będę to robił po raz pierwszy.

@Edit:

Podczas testowania CPU w programie Orthos na największym stresie temperatura nie osiągała 50 C, to dobrze? :DD

Płyta ma Chipset Via,czarno widzę to OC.Wejdź do biosu i sprawdź czy masz możliwość zmiany FSB.

Dobry zasilacz, dobra temperatura - podkręcaj.

Tylko uważaj, bo płyta cienka.

Pamiętaj tylko, by nie przesadzać z podkręcaniem napięcia (voltage), bo usmażysz procesor!

Jeśli trafiłeś na dobry egzemplarz to mocno go podkręcisz. Wydaje mi się, że do 3GHz powinien pójść.

Przydatne jest wykonanie tzw. CPU lapping.

Ja podkręcam podzespoły tak - lekko podkręcam, odpalam i sprawdzam stabilność. Kiepska stabilność --> zwiększam voltage i sprawdzam stabilność.

Jeśli się poprawiła, podkręcam lekko dalej. Znów sprawdzam stabilność. I tak w kółko, by osiągnąć jak najwyższe taktowanie przy jak najmniejszym napięciu i temperaturze.

@Ciuci właśnie trochę się boję że nie ma ;( Zaraz sprawdzę ;(

@Edit:

Du**! ;( Płyta główna nadaje się jedynie do śmieci, nie można podkręcać proca, wiele osób wyczytałem że też ma taki problem.