Czy sterowniki powinny być w zestawie?

Niedawno zakupiłem komputer, w poprzednim zestawie były jakieś płytki a tutaj nic. Może dziwnie brzmi pytanie, ale kompletnie nie znam się na tym.

Forgotten ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

No przeważnie dostaje się płytki ze sterami do płyty głównej, grafiki itp. Ale czy to aż taki wielki problem? skoro większośc i tak ściąga nowsze stery ze strony producetów danych sprzętów, choć czasem te co były dawane z płytką działały stabilniej ale to w przypadku starszych sprzętów.

Tylko jak pobrać sterowniki od karty sieciowej skoro bez tych sterowników nie zobaczy nam internetu :slight_smile:

Razem z komputerami z Windows Vista/Windows 7 nie daje się już płyt ze sterownikami z prostej przyczyny - te systemu mają zazwyczaj je wgrane i aktualizowane z Windows Update.

Ewentualnie dołącza się tzw. partycję recovery.

Owszem, w zestawie mam Windows 7 home premium. Czyli nie mam czym się przejmować?

Co za problem pobrać je z neta;] nowsze sterowniki =lepsza wydajność/stabilność oczywiście nie zawsze;]