Czy sterowniki powinny być w zestawie?

(Forgotten) #1

Niedawno zakupiłem komputer, w poprzednim zestawie były jakieś płytki a tutaj nic. Może dziwnie brzmi pytanie, ale kompletnie nie znam się na tym.

(Agatonster) #2

Forgotten ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

(djkamil09061991) #3

No przeważnie dostaje się płytki ze sterami do płyty głównej, grafiki itp. Ale czy to aż taki wielki problem? skoro większośc i tak ściąga nowsze stery ze strony producetów danych sprzętów, choć czasem te co były dawane z płytką działały stabilniej ale to w przypadku starszych sprzętów.

(MietekN) #4

Tylko jak pobrać sterowniki od karty sieciowej skoro bez tych sterowników nie zobaczy nam internetu :slight_smile:

(GioWDS) #5

Razem z komputerami z Windows Vista/Windows 7 nie daje się już płyt ze sterownikami z prostej przyczyny - te systemu mają zazwyczaj je wgrane i aktualizowane z Windows Update.

Ewentualnie dołącza się tzw. partycję recovery.

(Forgotten) #6

Owszem, w zestawie mam Windows 7 home premium. Czyli nie mam czym się przejmować?

(MrBeckham666) #7

Co za problem pobrać je z neta;] nowsze sterowniki =lepsza wydajność/stabilność oczywiście nie zawsze;]