Czy sterowniki z visty podejdą pod 7

witam mam dylemat bo nie wiem czy instalować sew7na i mam pytanie czy stery z visty podejdą pod 7

??

Tak , większość podejdzie.

Zresztą Windows 7 większość sterowników , sam dociągnie .

Mało tego większość producentów sprzętu oferuje od dawna sterowniki bądź zamieściła je w dniu premiery.

aha dzieki

Mi poszedł sterownik z XPka:) od zintegrowanej karty graficznej w lapku

a sterownik realtek od dzwięku pojdzie od Visty ?? bo mam głośniki 5.1 i chciałbym kożystać z nich żeby wszystkie grały

Skoro 7ka znalazła firmowe sterowniki do starego AC’97 na moim lapku to do tego tez znajdzie

Ja zainstalowałem sterowniki które pobrałem ze strony producenta, ale tak jak zapewniał Microsoft 7 ma wbudowane sterowniki. (np. w Viście świeżo po zainstalowaniu, nie wykrywał kart sieciowych, a w Windows 7 wykrył i mogłem od razu się łączyć nawet z bezprzewodówką :smiley: )

JAK SIE WYSZUKUJE TE STEROWNIKI ?? czyli win 7 ma juz wbudowanego realteka??

Jeżeli sam nie wyszuka to po 1 uruchomieniu wybierasz nieznane urządznie w menedzeze urządzeń->wlasciwosci nieznanego urzadzenia->aktualizuj->pozwol znaleść sterownik automatycznie na stronei M$…czy jakos tak:)

aha to ok :slight_smile: interesuje mnie tylko żeby grały głosniki 5.1 czy jest jakis problem z tym na 7-demce?? karta to realtek

mi czasem z 5.1 przełącza sie na 2.1 nie wiem czemu. Na Viscie przełączało sie na 2.1 po włączeniu jakiejś gry ipotem musailem przestawiac we właściwościach na głosniki 5.1. Na 7mce mam tak samo…ale czasem mimo ustawienia 5.1 dźwiek leci tylko z 2 głosników…nie zagłebiałem się bardziej w ten problem

bo na xp jest wszystko w pożądku i na viscie tez i nei wiem własnie jak to jest z win 7 EDIT potrzebuje sterowników do tej karty Realtek ALC662 @ Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1] PCI pod win 7 X64 prosze o pomoc bo ja osobiscie nie znalazlem nic

a nie działają ci na 7 bez sterów?

http://www.realtek.com.tw/ - po prawej stronie wybierasz HD Audio Codec Driver i masz najnowsze sterowniki od producenta swojej karty dźwiękowej (jest wersja na Win7 64bit).

ok dzieki :slight_smile: