Czy straciłem licencję?

Czy da sie przenieść licencję na office 2010 ze starego komputera na nowy zestaw gdy padła w nim płyta główna ?

Jak zdobyłeś licencję tego Office’a? Z komputerem, OEM?

Zakupiłem samą licencję tzn . klucz licencyjny z automatu - to się chyba tak nazywa … zresztą na ALLEGRO.

System ściągnięty ze strony wszystko zakceptował i przyjał licencję …

a teraz zmiamna sprzętu …spalił sie …

czy to była licencja na 3 komputery??

na jeden - już czuje co mi odpowiesz …

Dodane 24.05.2012 (Cz) 22:10

Licytując na tej aukcji kupujesz klucz aktywacyjny oraz program Microsoft Office Professional Plus 2010 PL w wersji ESD (Electronic Software Distribution)

Pakiet Office nie jest tak wybredny jak Windows… = możesz go zainstalować na nowym sprzęcie, licencja nie jest przypisana do konkretnego komputera :slight_smile:

@Ascent - na podstawie czego tak twierdzisz? Mam w pracy 13 szt. Office 2010 (nie pamiętam na jakiej licencji, w poniedziałek upewnię się na 100%) - pudełka z instrukcją i kluczem, pakiet do pobrania (bez nośnika). I z tego co pamietam z opisu na pudelku to roznice miedza wersja bez nosnika (chyba ESD), a z nosnikiem jest taka, ze ESD jest przypisane do konkretnego komputera… Inna sprawa, że nie powinno być problemów z instalacją office przy wymianie płyty głównej.

W przypadku Windowsa - parę razy zdarzyło mi się wymieniać komponenty w PC (m.in. płyta, grafika, procesor - nie wszystko za 1 razem) i chyba tylko przy wymianie płyty głównej nie mogłem zaaktywować Windowsa, ale telefon do Microsoftu, konsultant wypytał co się stało, potem przełączył mnie na automat, gdzie pomyślnie przeszedłem ścieżkę aktywacji Windowsa.