Czy strona FF powinna tak wyglądać?

j/w http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? … 4dc0c5617f :? nie wydaje mi się żeby to było normalne… co może być nie tak?

Złączono Posta : 26.10.2007 (Pią) 22:40

hmmm… wyłączyłem adblocka i strona wygląda normalnie… o co chodzi? :-k

zgubne działanie adblocka na skutek nieumiejętnego blokowania reklam (pewnie wrzuciłeś wszystkie możliwe i niemożliwe foramty reklam itp żeby zupełnie nic nawet skrawek reklamy się nie przedostał)

gdyby nie reklamy większość serwisów by w ogóle nie istniała.

nie dość że informacje są za darmo to używając adblocka niektórzy nieświadomie inni na złość nie dają zarobić twórcom www.

rozumiem blokowanie popupów zasłaniających cały ekran ale nie blokowanie każdej możliwej reklamy

Masz coś do blokowania wszystkiego? Ja blokuję co tylko się da, nie toleruję nic. Nawet liczniki, google analyser itp itd.

Dopóki webmasterzy nie zrozumieją, że reklama nie ma mi wyskakiwać w czambuł i błyskać milionami kolorów, dopóty ja będę blokował wszystko co się da.

A co do problemu. Odświeżenie strony nie pomogło? To jest tak jak mówi privand. Zmień filtry.

wiesz co to w ogóle reklama kontekstowa i jak wygląda na stronie?

Bardzo przydatny filtr, wycina wszystko co niepotrzebne.

obecnie korzystam z takiego filtra (bardzo podobny do Twojego DevilJin )

Złączono Posta : 27.10.2007 (Sob) 0:10

PS. privand pogadanke o reklamach jakie to one są “och i ach” mogłeś zatrzymać dla siebie :stuck_out_tongue:

Na tej stronie niema reklam…to jak wygląda strona np.dobreprogramy?

właśnie wiem i mnie to dziwi czemu tak wygląda…

inne strony wyglądają normalnie tylko ta FF coś jest nie tak

Jeśli problem dotyczy tylko jednej strony najprościej w opcjach AB zaznaczyć “wyłącz blokowanie na tej stronie”.

Możesz też na tej feralnej stronie kliknąć na AB prawym przyciskiem myszy

na zakładkę “otwórz listę zablokowanych elementów” by zobaczyć co jest blokowane.

już jest ok. Dzięki wszystkim :slight_smile: