Czy szukać propozycji nowych wersji programów na innych portalach?


(Bogdan_G) #1

Chcę być na bieżąco z programami, z nowymi wersjami. Dzisiaj raptem weszła aktualizacja czterech programów. Gdyby było 50, to byłaby norma. Rozumiem HotZlot. Ale impreza nie może zabierać użytkownikom dobreprogramy dostępu do wszelkich nowości. FRST jest już nieaktualny. A inne potrzebne? Poza sobotnimi i niedzielnymi programami, portal konkurencyjny dał dzisiaj 67 pozycji.

Dla bezpieczeństwa sprawdzam, tu i tam latam po necie.

Co dzisiaj nie dali PD? Dlaczego? Newsy, blogi - to jedno, ale żeby olewać aktualne oprogramowanie?


(Zero Ghost) #2

Pozwolę sobie na mały wtręt ,http://www.instalki.pl

Niestety i wczoraj i dziś od rana praktycznie bez zmian , warto też sprawdzać poniższe portale ,choć te akurat z poza naszego kraju: http://filehippo.com/pl/latest/

http://www.majorgeeks.com


(Bogdan_G) #3

Na razie Nasi śpią, szykują się do chłop wzlotu, albo jak. W tej chwili - prawie 10 godzina, programosy dały już 13 aktualizacji programów. Przez zaspanych, to agent wywali kitę (a wsadźcie mu tam jaki duracell…).

Taka popularność, jaka oglądalność. A mamy dość leniwe kino dobreprogramy.

 

Dodam, że od paru godzin zaczęli Nasi dodawać programy.


(lechanek) #4

Czemu notorycznie mimo zgłaszania nowych wersji programów ich nie aktualizujecie? Trzeba mieć jakieś specjalne względy? Bo mimo zgłaszania nic nie robicie.


(Bogdan_G) #5

Widzicie - no, my tego nie robimy, bo tu forum, a jakieś procedury dodawania programów powinny być.

Rozumiecie?

Napisaliście przez zwrot grzecznościowy “Wy”, to sami czytajcie.

Byle się działo, ale nie dzieje, bo był HotZlot i kupa roboty. Jutro powód inny będzie. Gdzie indziej pojawią się nowe wersje, a na DP potem, bo obowiązuje późniejsza pora, wolne weekendy, urlopy itp.

Gdy popatrzeć się z drugiej strony, to przecież mniejsze portale z oprogramowaniem pożyją obok DP i nie gryzą po nogach.

My także użytkownicy, ale pozdrawiamy :slight_smile:


(szymon189) #6

Dołączam się do pytania, dlaczego mimo zgłaszania aktualizacji programu wciąż na stronie jest stara? Może warto jakoś poprawić system zgłaszania aktualizacji programów?