Czy ta gra u mnie pójdzie? America's Army

Witam.

Z jakiegoś powodu nie mogłem napisać tego w temacie , Poszukuję gry, wymagania gry, czy ta gra pójdzie u mnie? ‘’.

Najwyżej poproszę o przeniesienie.

Mam 2 komputery na 1. America’s army mi chodzi ale jest teraz w naprawie.

Mam 2 stary. GF 440 mx with AGP8x 256ram. I chciałbym na nim zagrać w America’s army ale nie wiem czy mi pójdzie.

Kiedyś ściągnełem weszłem na Multiplayer wbijam na pierwszy lepszy serwer łąduje się chyba punkbuster na górze ledwo co wybiorę broń i mi się gra wyłącza bo tam punkbuster mnie kickuje, podobnie miałem w Warrock, ale tam dałem zgodność Windows milenium z 98.I nie wiem czy mi pójdzie America’s Army. (chodzi mi o Multiplayer, nie single.)i jeśli ktoś miał podobny problem z punkbusterem to jak go rozwiązac :expressionless: z góry thx.

nie pójdzie za mało ram i karta

Jeśli mówisz że nie pójdzie to dlaczego kiedyś mi weszło bez rpboelmu tylko punkbuster mnie wywalił nawet przez 1 miuntechodziłem żołnierzem.?

prosze: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

wybierz gre i sprawdź

to jak ci chodziło to po co się pytasz

Kiedyś grałem w americas nałogowo ;] Ogólnie różne wersję są ta obecnie najnowsza może u ciebie chodzić bardzo słabo albo wcale… a lada moment ma wyjść jeszcze nowsza wersja 3.00 która już na pewno nie ruszy na twoim sprzęcie.

A ogólnie punkbustera najlepiej z tego co pamiętam aktualizować ręcznie… w katalogu gry jest katalog pb i tam był zdajsię plik exe do aktualizacji…

A apropo samej gry… ta gra nie ma opcji single player to darmowa gra wydawana przez armię amerykańską która ma służyć zachęceniu do wstąpienia do armi ;]

No i zanim zaczniesz grać z tego co pamiętam najpierw trzeba zaliczyć testy aby odblokować niektóre rangi bronie itp… ;]

Był pamiętam test strzelecki, medyczny itp… ;]