Czy ta karta będzie pasować do tej płyty głównej?

Witam mam takie 2 małe pytanka. Po primo czy karta graficzna geforce 9800 gtx, bedzie pasowac do mojej plyty glownej gigabyte GA-P35C-S3?

A po drugie na jaki zasilacz się zdecydować do zasilania takiej karty? Osobiście zastanawiam się na dwoma: Corsair VS 450W ATX i Corsair VS 550W ATX

Lecz mimo wszystko wole poradzić się waszej społeczności, bo napewno jest tu wielu znawców.

Pozdrawiam, eripepsycho

 

@edit

Sory, więcej się nie powtórzy. :slight_smile:

Jest Ok

karta będzie pasować…

 

proszę edytować posta i usunąć wielką czcionkę… Forum to nie choinka…

A możesz mi polecić dobry sklep internetowy najlepiej 1 z którego mógłbym zamówić te 2 rzeczy? Bo ostatnio zamówiłem karte z allegro, która jest uszkodzona… I muszę teraz kupować nową i średnio uśmiecha mi się zamawiać z allegro…

Agito, Morele, esc.pl :slight_smile:

Sprawdź ceny na skapiec.pl i wybierz, najtaniej chyba morele i neo24 jako zaufane sklepy.

Tylko tej karty nie mogę znaleźć na żadnej stronce, moglibyście mi polecić jakąś karte do 300-350 zł, która by była dość wydajna i współpracowałaby z moją płytą główną? Z góry dziękuje za pomoc :slight_smile:

Przed zamówieniem rzeczy z morele zadzwoń najpierw upewnić się, czy faktycznie to mają. Ja zamawiałam procesor w grudniu. Na stronie był dostępny,potem w zamówieniu otrzymałam wiadomość,że jest problem z dostarczeniem przedmiotu. Jak zadzwoniłam zapytać jaki problem to się dowiedziałam ,z że procesora nie ma. Skąd bałagan? a to stąd ,że oni nie nadążają uaktualniać strony.

Lepsza niż to co chcesz wsadzić http://www.ceneo.pl/15540755 :slight_smile: Radeon HD 7770.

A co powiecie na to? http://www.agito.pl/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-550-ti-1gb-ddr5-pci-e-box-84-529696.html

 

Na pewno tak zrobię, ale zasilacz na agito jest za bardzo dobrą cene, bo nie całe 150 złociszy. Gdzie nawet na allegro jest te 3-4 dyszki drożej.

 

 

 Dzięki za radę, poczytam opinie i recenzje i będę rozmyślać na co się zdecydować :slight_smile:

gpu_png_300x300_q85.jpg

HD 7770 jest wydajniejsze i mniej prądożerne :wink: