Czy ta karta graficzna będzie kompatybilna z tą płytą główną


(Greku10) #1

Witam składam nowego kompa ale nie mam dużo kasy więc kupuje po jednej części i po trochu wymieniam kupiłem już zasilacz OCZ ModXStream Pro 600W 80+ modular SLI PSU a z starych części mam płyte AsRock n68-s procka AMD Athlon x2 240 czy Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 660 TI, 2GB DDR5 (192 Bit) będzie dobrze działać z tą moją starą płytą?Zamierzam potem kupić jakąś płytę pod intela i kupić i5 i jakie elementy decydują o kompatybilności karty z płytą?


(bart86) #2

karta będzie kompatybilna z tą płytą główną


(Greku10) #3

niestety z powodu braku pieniędzy muszę przejść na coś tańszego i chciałbym wiedzieć czy na tą chwile ta karta ( http://www.reactor.pl/produkt-karta-gra ... y!,154840/) i zasilacz ( http://www.reactor.pl/produkt-zasilacz- ... 0w,127583/) nadają się do komputera do gier i czy będą kompatybilne z tą płytą główną? ( http://www.asrock.com/mb/NVIDIA/N68-S/)


(bart86) #4

grafika poradzi sobie z grami pograsz we wszystko na wysokich, zasilacz ten sprzęt uciągnie a OCZ to dobra firma, ale jeśli w przyszłości chciałbyś wymienić sprzęt na mocniejszy może okazać się on za słaby ale do tego zestawu wystarczy

grafika i płyta które podałeś będą kompatybilne