Czy ta karta graficzna jest dobrym zastępcą?(propozycja serw

(Damianolo) #1

Witam serdecznie. Oddałem na gwarancję moją kartę graficzną PALIT GF8600 GT 256MB. Powód to artefakty. Serwis 3 tygodnie sobie robi ze mnie jaja,po przyciśnięciu i groźbą inspekcji handlowej :P, przyśpieszyli działanie i dzisiaj zaproponowali mi,że będzie nowa karta GT 210. Nie wiem xczy dostanę tą 512 czy 1GB. Liczę na waszą pomoc, i pytanie brzmi, dali mi dobrą propozycję czy mocno robią mnie w "konia" ?

(Gural7) #2

Robią cię w konia,wciskają ci gorszą kartę niż miałeś,więc powiedz im że niech się bujają z taką kartą,przez okres gwarancji klient jest najważniejszy i masz to w prawie zatwierdzone że masz prawo ubiegać się o równie dobry produkt co twój,bądź lepszy(kwestia czy mają taką kartę na stanie,jak nie to ich problem by dać coś lepszego).

(vanderneels) #3

210 jest dużo słabsza. Powinni Ci zaproponować co najmniej GT220.

(Wiktor 1996 96) #4

Powinni zaproponować GT240

(Jurninho25) #5

Nie no powinni zaproponować minimum GT 220 512 mb DDR3 / 9500 GT 512 mb DDR3…wydajność zbliżona do 8600 GT…nawet ciut lepsza powinna być :wink:

(Damianolo) #6

Przejrzałem i porównałem parametry i jestem w szoku. Już po telefonie, zadzwoniłem i im nawrzucałem o dziwo przyjęli to ze spokojem i bez problemu(czyli ewidentnie liczyli na zrobieniu na mnie interesu). Karta będzie ta sama co miałem albo lepsza. Jak zobaczyłem,że ta gt 210 to ddr 2 i szerokość magistrali 64 to wywaliłem gały :o . Niedość,że “naprawa” trwa 3 tygodnie już to oferują mi kartę za 190zł w zamian za 8600 która kosztowała mnie 450…komedia.