Czy ta karta graficzna jest sprawna?

witam

kupiłem kartę graficzną Geforce 7650 GS , włożyłem pod pcie i wszystko było ok do czasu instalacji sterowników. Pobrałem ze strony nvidii, bo nie było ich razem z kartą, zainstalowałem plikiem ‘setup.exe’ czy coś takiego, i po ponownym uruchomieniu zauważyłem artefakty na pierwszym ekranie i podczas ładowania się systemu (win xp), a po załadowaniu mignie bluescreen i się restartuje, i tak w kółko. Udało mi się go uruchomić w systemie awaryjnym, ale nic to nie dało. Przeinstalowałem system, bo wcześniej miałem taki zamiar, zainstalowałem teraz sterowniki inaczej, tj. gdy wykryło mi nowy sprzęt wziąłem dalej i wyszukiwanie ręczne, znalazłem folder i coś tam zaczęło kopiować, ale potem pojawia się komunikat, że:

8708357500_1306092273_thumb.jpg

Teraz karta w menedżerze urządzeń widnieje jako ‘karta graficzna’ ale z żółtym wykrzyknikiem, po instalacji sterowników przez ‘setup.exe’ widniała jako urządzenie nieznane. i tu jest moje pytanie - czy ta karta jest uszkodzona ? czy robię coś źle ? pozdrawiam

Skoro widzisz obraz, to karta jest najprawdopodobniej sprawna, po prostu instalowałeś złe sterowniki. http://www.nvidia.pl/content/DriverDown … pe=GeForce, to dla xp 32 bitowego (zakładam że takiego masz, bo nigdzie nie napisałeś czy masz 32 czy 64 bit).

Jaki masz zasilacz ?,może on nie daje rady pociągnąć karty na full,inna opcja to uszkodzona karta

Tagan 350W, a sterowniki pobrałem jw

Dodane 24.05.2011 (Wt) 19:47

więc nie dacie rady pomóc ?