Czy ta karta graficzna jest sprawna?


(Artumc5) #1

witam

kupiłem kartę graficzną Geforce 7650 GS , włożyłem pod pcie i wszystko było ok do czasu instalacji sterowników. Pobrałem ze strony nvidii, bo nie było ich razem z kartą, zainstalowałem plikiem 'setup.exe' czy coś takiego, i po ponownym uruchomieniu zauważyłem artefakty na pierwszym ekranie i podczas ładowania się systemu (win xp), a po załadowaniu mignie bluescreen i się restartuje, i tak w kółko. Udało mi się go uruchomić w systemie awaryjnym, ale nic to nie dało. Przeinstalowałem system, bo wcześniej miałem taki zamiar, zainstalowałem teraz sterowniki inaczej, tj. gdy wykryło mi nowy sprzęt wziąłem dalej i wyszukiwanie ręczne, znalazłem folder i coś tam zaczęło kopiować, ale potem pojawia się komunikat, że:

8708357500_1306092273_thumb.jpg

Teraz karta w menedżerze urządzeń widnieje jako 'karta graficzna' ale z żółtym wykrzyknikiem, po instalacji sterowników przez 'setup.exe' widniała jako urządzenie nieznane. i tu jest moje pytanie - czy ta karta jest uszkodzona ? czy robię coś źle ? pozdrawiam


(Tabcin) #2

Skoro widzisz obraz, to karta jest najprawdopodobniej sprawna, po prostu instalowałeś złe sterowniki. http://www.nvidia.pl/content/DriverDown ... pe=GeForce, to dla xp 32 bitowego (zakładam że takiego masz, bo nigdzie nie napisałeś czy masz 32 czy 64 bit).


(Johny) #3

Jaki masz zasilacz ?,może on nie daje rady pociągnąć karty na full,inna opcja to uszkodzona karta


(Artumc5) #4

Tagan 350W, a sterowniki pobrałem jw

-- Dodane 24.05.2011 (Wt) 19:47 --

więc nie dacie rady pomóc ?