Czy ta klawiatura się opłaca?

Witam! czy ta klawiatura logitecha jest warta swojej ceny? tzn ja bym za nią tyle nie dał, ale mam okazję kupić nówkę za 400zł(oczywiście z myszką w zestawie), więc czy za 400 jest ot opłacalny zakup?

http://www.logitech.pl/produkty/klawiat … ution.html

Jeśli masz dobrego kompa i chcesz przeznaczyć 400 na klawiaturę to ok, ale ja zdecydowanie wolałbym np. ramu dokupić niż dawać tyle kasy za…bajer.

adrian1991 , cóż o sprzęt tej klasy to nawet nie ma co pytać - firma mówi sama za siebie. Jednakże jeśli masz inne braki w sprzęcie, tak jak wspomniał Loookash89 , to naprawdę szkoda kasy. Można też znaleźć ciekawe kompromisy w postaci Logitech Wave, który jest dużo tańszy a wykonanie też 1 klasa. No chyba, że kochasz gadżety to rozumiem - siła wyższa, wiem coś o tym :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam :wink:

Jak już brać bajera to lepiej Razera :smiley:

Polecam Razer Lycosa.

Sam posiadam już dość długo, a dokładnie od momentu pojawienia się jej na rynku, i jest to chyba najlepsza klawiatura jaką do tej pory miałem.

Materiał przycisków z jakich zostały wykonane jest najwyższej klasy. Wierz lub nie, ale jeszcze czuć od nich świeżość!

Nie ma mowy o wycieraniu się materiału, czy innych podobnych problemach. Dotykowy panel również świetnie się sprawuje, szczególnie do przełączania profili.

No i co dla mnie najważniejsze, klasyczny układ klawiszy, a nie żaden wymyślny, w którym tylko można się pogubić.

Brak niepotrzebnych dodatkowych przycisków, z których i tak się nie korzysta nigdy, przynajmniej ja nigdy nie korzystałem.

Miałem sporo klawiatur od Logitecha, zaczynąjąc od tych za 100zł, a kończąc na tych z zestawami z myszką za 500zł (lub więcej, nie pamiętam).

I były to klawiatury bardzo dobre, ale porównując do tego Razera…miały się nijak :slight_smile:

Naprawdę polecam Ci tą klawę, nie będziesz żałować. Do tego myszka Logitecha G5 i masz ekstra zestaw :stuck_out_tongue:

Lub Razer DeathAdder :slight_smile: