Czy ta nagrywarka dvd nagrywa cd?

dostałam nagrywarkę Lite-on DVD-RW SOHW-1673S. pierwszą żeczą jaką z nią zrobiłam to nagranie filmu zrobionego moją kamerą na płytkę dvd. Potem postanowiłam na zwykłą płytkę CD nagrać zdjęcia. Nero nagrałam obraz płyty, a jako że Nero niechce mi nagrywać płytek postanowiłam obraz płyty wypalić na płytkę za pomocą Alcochol 120%. Gdy program poprosił mnie o czystą płytę CD, włożyłam ją. W statusie nagrywarki pisało ,czysta płyta CD’’ i zero reakcjii. Tylko licznik procesu bił czas. Czekam 5, 10 minut i nic :frowning: :frowning: :frowning: . niechce nagrać płyty, tylko komunikat o czystą płyte cd sie wyświetla :frowning: :frowning: :frowning: . Myślę, że ta nagrywarka nienagrywa CD, a w instrukcji nic niepisze. Czy mogę tym modelem nagrywarki nagrać płytę CD? Za pomoc z góry dziękuję :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Oj nagrywa - tylko ustaw nagrywanie CD a nie DVD.

ale gdzie?

A Alkohol nie pyta się że wykrył nagrywarkę i mozna wybrać zapis na CD lub DVD?

Dlaczego Ci nero nie chce nagrywać płyt?

Odpalasz Nero Express > dane > dysk z danymi > dodaj > szukasz co chcesz nagrać i dodajesz > zakończono i dalej > ustawiasz prędkość nagrywania i zapis.

nero chce nagrać tylko obrazy płyty a reszte niemoże bo niewykrywa nagrywarki a w alcocholu wykrywa tylko nie ma opcji jaki dysk nagrać czy cd czy dvd

A co masz w nero pod wybrana nagrywarka? Nie masz czasem Image recorder? Zmień na Twoją.