Czy ta plotka ze Google Chrome szpieguje to prawda?

tak jak w temacie Czy ta plotka ze Google Chrome szpieguje to prawda?

Osobiście w te bzdury nie wierzę, jeśli zbierają to w celu ulepszenia przeglądarki :wink: Gdybym miał wszędzie patrzeć i chronić prywatność, to musiałbym się zamknąć w bunkrze, zedrzeć skórę z palców, żeby odcisków nie zostawiać, chodzić na polowania - w sklepach są kamery, będą mieli mój wizerunek.

Jeśli obawiasz się szpiegowania, to masz np. Chromium, które ponoć nie ma tego całego szpiegowania… :wink:

ta strona to chyba dowód ze lepiej nie korzystać z tej przeglądarki http://www.chip.pl/artykuly/porownania/ … gle-chrome

Zwróciłeś uwage na datę tego “artykułu” :wink:

nie :smiley: miałem sie przerzucić na chrome ale wole nie bo nie wieże goglowi wole jednak Firefox 5 nie wiem co ludzie widzą w tym chromie a ta plotka z ta prędkością to przesada testowałem u znajomego i jest tak samo szybki jak ff5

Tutaj masz ten sam temat: czy-google-chrome-szpieguje-t393754.html

Szpiegują wszystkie, w końcu skąd będą wiedzieć co się gdzie sypie, z czego ludzie nie korzystają itp?

Oczywiście o Chrome jest najgłośniej, bo jakaś banda wielkich obrońców źle pojętej prywatności nie lubi Google, bo coś kiedyś tam :slight_smile:

I gratulacje, świetne podsumowanie :slight_smile: Nic dodać, nic ująć! :slight_smile:

Szpiegowanie w Chrome można wyłączyć, pyta się to przy instalacji/po instalacji (już nie pamiętam).

dzięki wszystkim za odpowiedzi

Może i Google Chrome szpieguje, ale nie ma co popadać w paranoję. Swoją drogą słyszałam, że wyszukiwarka Google też szpieguje, a ona jest moją startową stroną we wszystkich przeglądarkach. I nie zamierzam jej zmieniać.

Lubię Google Chrome , ale moją domyślną przeglądarką jest Pale Moon - to taki ulepszony Firefox.