Czy ta płyta (GA-8I925X-G) obsłuży cora

Mam pytanie czy płyta główna Gigabyte GA-8I925X-G pociągnie procesor z seri core 2 duo :?:

http://www.gigabyte.pl/products/mb/cpul … 25x-g.html

czyli nope.

ile można wziąść za mią i co polecacie jako następce tak żeby wyszło nie drogo :roll:

msi fir p35/foxconn p35-a

ale pewnie będziesz musiał również wymienić ddr-ki :wink: na szczęście nie są drogie.

najpierw sprawdz specyjikacje płyty a dopiero pisz że będe musiał wymienić ram bo wprowadzasz w błąd ludzi którzy się nie znają. [-X

A co do tej płyty to z gogli umniem kożyttać więc tą strone co podałeś już dawno widziałem ale się tak pytełem bo myślałem że to pomyłka i że jak płyta ma FSB 1066 to obsłuży.

:wink: Zależało by mi na fachowej radzie jakiekoś speca :wink:

Ta płyta w opisie obsługuje ddr2 ale do 533mhz a coś mi sie obiło, że albo amd albo intel 2-jajowy wymaga minimum 667, a może coś pokręciłem? :stuck_out_tongue: Gdzieś na ppc tak przeczytałem jakiś czas temu.

Płyty z chipsetem intel p35 nie odpalą z 533 mhz ramem.

Proszę nazwać temat konkretnie.

niewiem dokońca jak to jest ponieważ w książeczce napisali tak obsługa procesorów celeron, celerond d, pentium 4, pentium dual-core i ramy do 667. A na stronie podali że jest niezgodna z nowszymi procerorami niż pientium 4 więc niewiem w co wieżyć może to taki chwyt reklamowy :shock: