Czy ta płyta główna obsłuży RX 460 i czy będę mógł kręcić i3?

Zamierzam kupić PC za ok 2000 zl. Zastanawiałem się, czy wybrać Intel Core i3-6100, czy AMD FX 6300. Wybrałem Intela, bo w GTA 5 jest dodatkowe 15 klatek. Karta graficzna: wybrałem Gigabyte Radeon RX 460 OC Windforce 2GB, bo ma o ok 100 MHz lepszy zegar od Gigabyte GTX 750 Ti w tej samej cenie. Okazało się, że i3 można podkręcić. Nastawiłem się na kręcenie tych komponentów, by wycisnąć z GTA i Battlefielda 1 jak najwięcej klatek. Jednak kręcenie procesów Skylake jest bardziej skomplikowane. Chcę kupić tą płytę główną https://www.morele.net/plyta-glowna-msi-h110m-pro-vd-h110-ddr4-2133-sata3-dvi-vga-m-atx-784030/?reviews_page=1&tech_page=1

Czy na niej będę mógł kręcić i3? Chciałbym też, żebyście mi napisali krok po kroku jak zrobić, żeby móc kręcić to i3. 

Problem jest też z kartą graficzną, bo były opinie, że mają problemy na tej płycie z RXami 470 i 480. Czy RX 460 chociaż obsłuży? Jeśli ta płyta główna nie spełnia minimum jednego z warunków, podajcie mi inną, tanią i dobrą propozycję. 

Podrzucę ci jeszcze trochę możliwości uzyskania paru klatek bo zegary czasem mało dają. Karta grafiki z obsługą DX12 na win10 to 10% więcej bez kręcenia. Dobre sterowniki do karty a tu Nvidia była lepsza. Klatki to można liczyć w okolicach 30-stu a dalej ważniejsze są ustawienia jakości grafiki.

Okej, ale raczej bardziej interesuje mnie pytanie czy płyta główna wskazana powyżej obsłuży RX 460? Pytam bo wg opinii są problemy z RX 470 i 480.

powinna obsłużyć bez problemu, te karty nie mają jakoś wygórowanego poboru prądu - jeden komentarz dotyczył rozmiaru karty :), a podkręcisz procek jedynie na kilku płytach z170 i starym bios, ponieważ intel wymusił zablokowanie podkręcania i3 i i5 bez K w nowszych wersjach.