Czy ta strona ma wirusa

Czy ta strona ma wirusa?
Po kliknięciu w nią komp się zawiesił

już na nią wchodzę i zaraz sprawdzę. Jak się nie odezwę w przeciągu 10 minut to znaczy że mój komp złapał wirusa i zdechł. To będzie oznaczało, że ta strona MA wirusa.

1lajk

Ok, czekam

VirusTotal nie widzi na niej wirusów : https://www.virustotal.com/gui/url/9eb2f08bf18c02262325c88cb6752589345caf067396542dcdecc2c231db3ca6/detection

O to super

Czasami warto użyć Google, znaleźć virus total, wkleić link i sobie sprawdzić daną stronę wtedy.

1lajk

Jest niebezpieczna.


Bez blokowania minerów, disconnect me, uBO, strict pop-up blocker i netcraft extension - nie radzę wchodzić i pobierać, chociaż i na DP są programy z piekła rodem i asystent.

Na pewno nie chodziło ci o:

marwle.com

?

A gusimp.net niby wymaga skryptu dezaktywującego anty-adblock:

activeation.com,activetect.net,adf.ly,atabencot.net,atomcurve.com,atominik.com,auto-login-xxx.com,ay.gy,babblecase.com,baymaleti.net,bitigee.com,bluenik.com,brightvar.bid,briskgram.net,brisktopia.com,casualient.com,cinebo.net,clearload.bid,coginator.com,cogismith.com,cowner.net,dl.android-zone.org,dl.underclassblog.com,dataurbia.com,download.replaymod.com,gloyah.net,go.awanpc.me,gusimp.net,j.gs,kaitect.com,kializer.com,kibuilder.com,kimechanic.com,larati.net,microify.com,mmoity.com,picocurl.com,pintient.com,q.gs,quainator.com,quamiller.com,queuecosm.bid,rd.consoletarget.com,riffhold.com,simizer.com,skamaker.com,skamason.com,sostieni.ilwebmaster21.com,special.picons.eu,swiftviz.net,thouth.net,threadsphere.bid,tinyical.com,tinyium.com,twineer.com,uclaut.net,viahold.com,vializer.com,viwright.com,xterca.net,yabuilder.com,yamechanic.com,yoalizer.com,yobuilder.com,yoineer.com,yoitect.com,zo.ee##+js(adfly-defuser.js)

Nie ma ja jej używam codziennie

bit.ly lepsze - nie ma 4-5 dziadowskich podstron “aktywuj powiadomienia push by poznać oryginalny URL”.