Czy tablet Lenowo YOGA YT3-850L można używać jako telefonu

Jak zrotować tablet Lenowo YOGA YT3-850L . Nie mogę zainstalować aplikacji do rozmów telefonicznych Dialer One - fre. Może ktoś mi doradzi co mam zrobić żeby korzystać z tabletu jako telefonu?.

Pozdrawiam Kerik

Ty tak na poważnie? Jego wymiary to: 210 x 7,0-3 x 146, dwoma rękami chcesz to obsługiwać?

:thinking: jak włożysz kartę sim to tak

Kolego [Aziczek] po prostu dostałem kartę SIM z Vectry i nie mam co z nią zrobić, do telefonu nie wkładam bo tylko przeszkadza , więc pomyślałem że mógłbym wykorzystać jako zapasowy kontakt. Kartę SIM z Vectry włożyłem i mogę wysyłać i odbierać SMS-y , a tablet nie ma zainstalowanej aplikacji umożliwiającej korzystanie jako telefon (jeden z mdeli tabletów Lenowo L50) ma taką możliwość). Poczytałem w internecie że można zainstalować aplikację Dialer One - frei wtedy będzie można używać jako telefon. ale aplikacja nie chce się zainstalować. Podobno jak się zrootuje tablet to wtedy da się zainstalować aplikację do telefonu,i stąd moje pytanie.
Pozdrawiam Kerik

Sprawdź najpierw czy może tylko Sklep Google blokuje jako niekompatybilną:

https://apkpure.com/pl/dialer-one-–-free-smart-dialer/me.dialer.DialerOne

[krystian3w ta aplikacja jest na starszego androida 2.2.2 i nie można jej zainstalować! , a ja ma androida 6.01 .

Pozdrawiam Kerik

Nie na Android 2.2.2 a taki ma numerek wydanie aplikacji (nowszego niby nie ma i trzeba by użyć nowej polecanej “2GIS Dialer”).

Mi ruszyła na Android 8.1 i nawet wykonał dialer połączenie - teraz bym musiał takie coś ponowić na tablecie lenovo jaki ma slot karty sim a też nie ma aplikacji do zwykłych rozmów telefonicznych.

[krystian3w] niestety ale nie mogę zainstalować tej aplikacji z tego linku, bo po otwarciu w tablecie opcji " instaluj" nie mogę kliknąć bo nie jest podświetlone .

kerik