Czy tablet samsung galaxy tab 2 może mieć wirusa co chwila się resetuje


(dre4merOn) #1

Cześć, czy tablet może być zawirusowany? Samsung galaxy tab 2 Jeśli tak to jakie logi są potrzebne by to sprawdzić? System to android 4.0.1. Co chwila się restartuje i nie wiem czy bedę wstanie coś wykonać. I naprawdę nie wiem jakie logi mogą być obowiązkowe jeśli chodzi o androida?


(Agatonster) #2

Nivez

Nie praktykuje się na forum profilaktycznego sprawdzania logów - albo jest problem i zakładasz temat, albo nie ma problemu i temat jest zbędny.

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł na konkretny, mówiący o problemie, w poście dokładnie opisać problem. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.


(G7996095) #3

Teoretycznie możesz go przeskanować z komputera jakimkolwiek antywirusem, gdyż powinien być wykryty jako “urządzenie masowe”. Problem jedynie w tym, że mogła ci walnąć bateria w tablecie - ot gdzieś upadł niefortunnie.


(dre4merOn) #4

Tak upadł. Chyba kiedyś czy mogę tę baterię wymienić? Jakoś? A dlaczego uważasz ,że to bateria?


(G7996095) #5

 

Bo nie znam wirusa co by wyłączał tablet. Dzisiaj jedynie pisze się programy do wyłudzania danych a nie bezsensownego niszczenia sprzętu.


(dre4merOn) #6

A może jakieś oprogramowanie ma konflikt np Clean Master? Czy inne? Zauważyłem np, że nie mogę usunąć Clean Master.