Czy tak można

Gdzieś wyczytałem, ze w Gta Sa, przed wyścigiem można zniszczyć konkuretnów i samotnie dojechać na mete. Jednak można ich zniszczyć tylko przez granaty. Czy to jest prawda? Znaciek ody na granaty? :lol:

i do sklepu z bronią i kup granaty a o tym że można zniszczyć przeciwników przed wyścigiem to niesłyszałem a swoją drogą to te wyścigi wcale nie są takie trudne ja przeszłem je za pierwszym podejściem :stuck_out_tongue:

jeśli rozwalisz konkurentów przed rozpoczęciem wyścigi to misje trzeba chyba rozpocząć od nowa.

Tak przynajmniej było w wersji na PS2

Tak to prawda. Ponadto jest drugi sposób na zwycięstwo. Podjeżdżasz pod metę, ale jej nie przekraczasz. Wyjmujesz snajperkę i zdejmujesz wszystkich tych, którzy przyjechali przed Tobą na metę. Wsiadasz na BMX i przekraczasz metę. Delektujesz się wspaniałym zwycięstwem :lol:

Podłożyłem im ładunki na maski, wsiadłem do samochodu - rozpocżął się wyścig, ja wyszedłem z samochodu zdetonowałem ładunki a oni… wcale nie polecieli w pył :o

Może ładudki były przeterminowane :smiley: nie ładnie oszukiwać i nie ma to sensulepiej sobie uczciwie sie pomęczyć