Czy taka reklama na DP to nie oszustwo?

Na głównej wyskoczyła taka oto reklama https://getvoltbox.com/article4/pl?gclid=EAIaIQobChMIjr-T_oWB8wIVrUYeAh1BbguEEAEYASAAEgL1qfD_BwE

Jest to ewidentne oszustwo dla jeleni, aby wywalili kasę na śmieci. Zgłasza się takie rzeczy gdzieś, czy blokuje?

1 polubienie

Można tutaj:

Może milion Polaków używa w HOSTS/Pi-Hole.

MajkiIT botem konwerteruje pod Mikrotik jak plik hosts/domains.txt nie spełnia wymogu oprogramowania routera.

Zgłoś przestępstwo - Gov.pl - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

:wink:

Może za kilka dni domena padnie z racji spadku oglądalności:

Jak SevenHosts pobierze nowszy KAD to niby usługa NextDNS i kilka podobnych będą dawać komunikat „NXDomain”.

Kiedyś widziałem podobną, gdzie sprzedawali pendrive z linuksem jako super dopalacz starego kompa za 300zł. I ludzie to kupowali i przychodzili z tym potem.

… ale temu ostatniemu się nie dziw. Na forum u nas też trafiają się osoby, które wierzą, że niskonapięciowe core duo lub jeszcze starszego celerona dostosują do komfortowego użytkowania „lekkim Linuksem”. :slight_smile:

Może Pangrys lub djfoxer zrobi recenzje blogową reklam :rofl:.

1 polubienie

Przetestowałem CoreDwa Solo ostatnio. Na Ubuntu tnie YT nawet w 480p (grafika zainstalowana, i wszystko co znalazłem do akceleracji), a na 10 idzie względnie płynnie w 720p. :stuck_out_tongue_winking_eye: Ale mam go jeszcze i będę kombinował z jakimś Puppy itp. a na końcu zobaczymy jak będzie na tym chodził Lion. A fajny jest. Acer malutki, leciutki.

Tak; Tutaj

Mam też w szufladzie sprzęt z tamtej epoki. Sterowniki do karty graficznej na Linux są bardzo podstawowe i już nie rozwijane o czym piszą w sieci. Filmy klatkują. Windows 7 ma dobre sterowniki i filmy 720p chodzą.