Czy taka wizytówka dla firmy budowlanej może być?

(Mb9107) #1

Witam.

Znajomy poprosił mnie żebym mu zaprojektował wizytówkę prostą, bez zbędnych bajerów, grafik itp. Pogrzebałem w internecie i trochę inspiracji wziąłem stamtąd, ale projekt jest całkowicie wykonany przeze mnie w PS. Proszę o ocenę czy taka wizytówka może być dla takiej działalności i o ewentualne rady.

Z góry dzięki.

(Ostatni Mohikanin) #2

Te podwójne zielone paski zmień na pojedyncze (po jednym u góry i na dole). Reszta - idealnie. "Proste i bez zbędnych bajerów" =D>

(Ace4 Ur) #3

Koło tego domku dodaj jeszcze ludzika z drabiną albo taczką cegieł :stuck_out_tongue:

A tak to mi się podoba.

(Mb9107) #4

Hehe;) Ja właśnie nie chciałem dawać takich grafik z robotnikami, drabinami, młotkami itp...jakoś mi się to na wizytówce nie widzi;)

-- Dodane 04.05.2011 (Śr) 23:13 --

A słuchajcie...gościu ma stronkę internetową, ale wrzucił ją na darmowy serwer yoyo.pl i tak trochę głupio to wygląda to yoyo, tak mało poważnie. Macie jakieś darmowe serwery dobre, które nie mają takich głupich nazw, albo może są jakieś lepsze za smsa?

(Mrozek360) #5

domena .tk jest za darmo na stronie http://dot.tk

(A Krapik) #6

jak ma stronę to niech zainwestuje w domene .pl to nieduży koszt a warto bo sprawia lepsze wrażenie. jak to zrobi to wrzucić na wizytówkę i będzie git 8)

mnie w tej wizytówce trochę ta zieleń po oczach bije :stuck_out_tongue: