Czy takie podzespoły będą ze sobą działały?

(bonzo139) #1

Cześć mam pytanie odnośnie kupna nowych podzespołów do komputera teraz posiadam:

• Intel Core i5 2400 3,10GHz

• GeForce GTX550Ti EVEGA 1GB

• Chieftec GPA-400S bulk

• Kingston DDR3 2x4GB 1333MHz CL9

• Obudowa mATX TLMC01+CR-S01

• Seagate 1TB Barracuda

• Win 7 HOME PREMIUM

• Foxconn Motherboard H61MXV/H67MXV Series

i chce kupić:

-Gigabyte Radeon HD 7970, 3GB DDR5

-Zasilacz OCZ StealthXStream 2 600W 80+ SLI PSU 120mm

Czy te części które chce dokupić zmieściły by się do tej obudowy i czy będą pasowany do płyty głównej (chodzi o kable/złącza/wejścia/wyjścia itp) oraz czy zasilacz jest odpowiedni do płyty głównej i innych podzespołów które mam.

Dziękuje za odpowiedź.

(Agatonster) #2

bonzo139 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

(Volume122) #3

Tak, wszystko będzie pięknie działać.

(sla17) #4

Pójdzie, tylko bym się zastanowił nad jakimś lepszym zasilaczem, bo SXS2 od OCZ nie należy do jakichś super produktów.

(Maciek561) #5

Ta obudowa sprawi, że w środku będzie piekarnik :?

Rozglądaj sie od razu za wentylatorami do niej.

Tak to mniej więcej wygląda: http://www.komputronik.pl/product/12624 … F007_.html

(DebeściK_2012) #6

A cóż to za wynalazek? Zapodaj linkacza albo jakie zdjęcia…

(Maciek561) #7

zobacz w moim poście, w linku jest zdjęcie zestawu

Poza tym, obawiam się o długość karty. Znalazłem że ma 285 mm, ta obecna ma 210 mm. Konieczne jest zmierzenie czy te dodatkowe 75 mm jeszcze się zmieści.

(bonzo139) #8

Nie zmieści się albo wejdzie na styk :stuck_out_tongue: a jak coś to piłka do metalu i lecimy :smiley: A co do wentylatorów to po prostu ściągnę bok obudowy i co do tego zestawu co dałeś to dokładnie ten sam co ja mam.

Jeszcze jedno pytanko a GTX 680 też będzie normalnie działał nie? I jaki inny zasilacz polecacie tak z 600-700 W

(djosdanielos) #9

zasilacz http://www.morele.net/zasilacz-xfx-core … b9-379507/ spokojnie sobie poradzi ,bardzo dobry zasilacz

gtx680 tak

(Volume122) #10

Dokładnie uważam tak jak kolega wyżej, XFX 550W spokojnie sobie poradzi.