Czy takie podzespoły będą ze sobą działały?

Cześć mam pytanie odnośnie kupna nowych podzespołów do komputera teraz posiadam:

  • Intel Core i5 2400 3,10GHz

  • GeForce GTX550Ti EVEGA 1GB

  • Chieftec GPA-400S bulk

  • Kingston DDR3 2x4GB 1333MHz CL9

  • Obudowa mATX TLMC01+CR-S01

  • Seagate 1TB Barracuda

  • Win 7 HOME PREMIUM

  • Foxconn Motherboard H61MXV/H67MXV Series

i chce kupić:

-Gigabyte Radeon HD 7970, 3GB DDR5

-Zasilacz OCZ StealthXStream 2 600W 80+ SLI PSU 120mm

Czy te części które chce dokupić zmieściły by się do tej obudowy i czy będą pasowany do płyty głównej (chodzi o kable/złącza/wejścia/wyjścia itp) oraz czy zasilacz jest odpowiedni do płyty głównej i innych podzespołów które mam.

Dziękuje za odpowiedź.

bonzo139 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Tak, wszystko będzie pięknie działać.

Pójdzie, tylko bym się zastanowił nad jakimś lepszym zasilaczem, bo SXS2 od OCZ nie należy do jakichś super produktów.

Ta obudowa sprawi, że w środku będzie piekarnik :?

Rozglądaj sie od razu za wentylatorami do niej.

Tak to mniej więcej wygląda: http://www.komputronik.pl/product/12624 … F007_.html

A cóż to za wynalazek? Zapodaj linkacza albo jakie zdjęcia…

zobacz w moim poście, w linku jest zdjęcie zestawu

Poza tym, obawiam się o długość karty. Znalazłem że ma 285 mm, ta obecna ma 210 mm. Konieczne jest zmierzenie czy te dodatkowe 75 mm jeszcze się zmieści.

Nie zmieści się albo wejdzie na styk :stuck_out_tongue: a jak coś to piłka do metalu i lecimy :smiley: A co do wentylatorów to po prostu ściągnę bok obudowy i co do tego zestawu co dałeś to dokładnie ten sam co ja mam.

Jeszcze jedno pytanko a GTX 680 też będzie normalnie działał nie? I jaki inny zasilacz polecacie tak z 600-700 W

zasilacz http://www.morele.net/zasilacz-xfx-core … b9-379507/ spokojnie sobie poradzi ,bardzo dobry zasilacz

gtx680 tak

Dokładnie uważam tak jak kolega wyżej, XFX 550W spokojnie sobie poradzi.