Czy te buty to podróbki?

Zamierzam kupić AF1 i trafiłem na tanią ofertę:

 

http://allegro.pl/nike-air-force-1-one-mid-36-46-315123-001-i6240891160.html

 

Tylko mam wątpliwości czy to oryginał. Chodzi mi o czas dostawy - niepokojąco długi, jakby paczka miała lecieć z Chin.

 

Jeśli ktoś z Was ma te buty to prosiłbym o opinię - czy to oryginał czy nie?

 

Pozdrawiam :slight_smile:

Buty za mniej niż połowę ceny w dodatku z Chin, a ty jeszcze się zastanawiasz…

To pozostaje polować na używki… :frowning:

Używane buty…

 

Co w tym dziwnego? Nigdy nie chodziłeś w butach po bracie/kuzynie?

za te 2 stówki to inne dobre buty sobie kupisz

Chodzi mi o to, że rozwaliły mi się buty i pomyślałem że wydam dużo i kupię sobie coś porządnego co nie rozwali się po kilku miesiącach. A te buty polecali jako trwałe i dobrze wykonane…
 

Takie coś byłoby dobre? http://allegro.pl/buty-puma-rebound-street-l-202-r-41-46-okazja-i6479568107.html?ref=mainpage-observed

 

Dla jasności, chodzi mi o typowe sportowe buty, nie zimówki ani nie miodówki.

 

Oczywiście, że chodziłem - ale było to z 30 lat temu, kiedy innych nie było, były ciężkie czasy  i po siostrze chodziłem w “Relaksach”. Zwyczajnie nie rozumiem sytuacji, bo za te 200zł (co chciałeś kupić z Allegro) masz całkiem solidne skórzane buty, lub 4 pary “plastików”. Zwyczajnie nie moje klimaty, żeby dla loga i “lansu” z własnej woli wsadzać nogi w cudze grzyby, jak można inaczej. No ale powtórzę - nie rozumiem, nie było potrzebne, abym rozpoczął dyskusję nie na temat zadanego pytania. Piszesz teraz, że szukasz typowych sportowych - nie znam się na tym. Powodzenia w zakupach.

Po prostu typowe skórzane buty są dla mnie zbyt poważne i nie pasują do reszty moich ubrań. Dotychczas chodziłem w jakiś adidasach z bazaru i rozwalały się po 2-3 miesiącach i muszę kupić coś porządniejszego :slight_smile:

No oryginałki to to nie są na pewno. :wink:

No dobra ale w takim razie gdzie szukać butów, które będą na 100% oryginalne?

To kup w sklepie, zachowaj paragon i reklamuj jak się rozwalą. Takie prawo konsumenta.

3 lata temu miałem ten sam dylemat gdy żona chciała na allu kupić Reeboki. Cena śmierdziała do upadłego bo jak to - za Reeboki tylko 129zł??
I wiecie co?
Aż fotki zrobiłem przed chwilą by pokazać Wam te niby nieoryginalność!
Buty kupione w styczniu 2014. Minęło właśnie 3lata z hakiem. Używane do biegania od kwietnia do października.
Naprawdę nie szanowane!

Zerknijcie:







Prócz lekkiego wytarcia które powstało przy zakładaniu nie mają ani jeden wady która świadczyła by o złej
jakości. Nie puściła ani jedna nitka czy miejsca sklejenia a przeżyły nie jedną kałużę.

Osobiście noszę Memphisy już 4lata kupione w tym samym sklepie za 99zł. Miała to być podróba niby skóry a jest skóra.
Przeżyły lakiernie meblowe, budowę, wypady na grzyby i ogólnie dojechać ich nie mogę.
Moim zdaniem nie warto przepłacać w sklepach na buciory bo wszystko co kupowaliśmy w Deichmannie i podobnych w cenach 150-250zł już dawno gryzą robaki. Bywało tak że Adidas za 199zł z Deichmana nie przeżył mi sezonu. Nie wiem co w tym jest.

Najlepszy numer jednak jest taki że znaleźliśmy w tym samym czasie nasze buciory w marketach. Dosłownie te same! Memphisy w Deichmannie kosztowały 219zł a żony Reeboki 279zł. Cen nie zapomnę do końca życia i od tamtej pory nigdy więcej w kierunku marketu po buty! Nigdy!