Czy te pamięci będą pasowały do mojej płyty?

j.w

http://www.allegro.pl/item333705061_goo … sylka.html

Witam! !!

A jak nazywa się twoja płyta główna???

Na 99% będą pasować. Musisz kupić takie same jakie używasz (so-dimm, ddr, ddr2). Jak masz starą płyte to pewnie i tak ma 2x dimm oraz 2xddr, a jak masz w miare nową to i tak znajdziesz 2xddr. Najlepiej jak ściągniesz sobie EVEREST, tam będziesz mieć wykazane jaką pamięć obsługuje Twoja płyta. Poza tym jeśli już masz dwie kości włożone(2x256) to trzeciej kości nie zmieścisz, chyba że na drugiej szynie, wtedy musisz tamte wyjąć. No chyba że te ramy co masz to są ddr, wtedy tyko jedną zamienisz:). no i najważniejsze to musisz sprawdzić w Everescie jaką masz szyne pamięci. Na allegro masz podane jakie obsługuje.

Lepiej ściągnąć AIDE32 ponieważ jest pełna i darmowa. A tak to zgadzam się w 100% tylko musisz posiadać wejście na pamięć ddr o szybkości 400Hz. Radził bym sprawdzić nazwę płyty głównej i sprawdzić na stronie producenta parametry Twojej płyty głównej.

Niekoniecznie musi być szyna 400Mhz:) jeśli jest 266 lub 333 to też podejdzie:) Generalnie ta pamięć będzie pasować jeśli płyta główna obsługuje ddr (a podejrzewam że tak) i ma szyne 400 lub 266 lub 333Mhz:)

mam pamięci ddr. nazwa płyty podana w podpisie. mam 2x256 ramu i chyba został jeden slot wolny