Czy te sterowniki są takie same

Witam mam mam następującu problem niewiem jakie sterowniki zainstalować na linux kubuntu 10.10 do mojej karty graficznej mam Radeona HD 3650. Zainstalowałem sobie sterowniki własnościowe additional drivers przez menu w Kubuntu i zastanawiam się czy nie było by lepiej odinstalowac je i ściągnąć ze strony ati sterowniki pod moją kartę graficzna. Bardzo proszę o odpowiedź i pomoc. :lol:

Dodane 15.01.2011 (So) 12:39

A i mam jeszcze jedno pytanie czy idzie zastąpić w kubuntu flash playera do odtwarzania filmów na stronach www jakimś innym programem który tak nie wykorzystuje tak procesora ??

Ubuntu przygotowuje te sterowniki w ten sposób, aby działały dobrze i wykorzystywały pełnie możliwości karty graficznej. Będziesz miał więcej problemów z instalacją tych ze strony ATI niż korzyści.

Flash Player to Flash Player. Użycie procesora jest dla niego normą. Komputery z procesorami jedno rdzeniowymi zostały już dawno porzucone przez rynek. Technika idzie do przodu.

“Oryginał jest tylko jeden” i tej zasady należy się trzymać przy odtwarzaczu Flash Player.

haker146 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

Sterowniki instalowane przez “Dodatkowe sterowniki” w (K)Ubuntu to po prostu któraś z wersji sterowników od AMD, wypróbowana i dostosowana do działania na Ubuntu. Jeśli wszystko działa to nie ma sensu instalować sterowników ze strony AMD – ich instalacja nie jest aż tak bezproblemowa. Tak jak napisał XeonBloomfield, więcej problemów niż korzyści.