Czy ten adapter będzie łączył urządzenia o nowszej wersji BT?

Bluetooth nie jest mi wielce potrzebny, ale chciałbym ograniczyć plątaninę kabli i w tym celu go wykorzystać np do słuchawek, jednak w moim laptopie jest kolejną martwą, lub niekompatybilną z systemem rzeczą i najnowsze sterowniki z 2015 roku nic nie zmieniają. Nie mogę połączyć go ze sprzętem audio, a przesyłanie plików z telefonu się nie powodzi. Przed listopadową aktualizacją (1909) działał, ale dźwięk z mikro-wieży nieustannie przerywał i nawet brat nie mógł rozwiązać problemu. Ten adapter: https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/akcesoria-komputerowe/pozostale-akcesoria-komputerowe/adapter-usb-savio-bt-040 jako jeden z najtańszych ma bardzo dobre opinie, ale ma BT 4.0 i nie wiem czy połączy się z urządzeniami o nowszej wersji. Według opisu jest kompatybilny wstecz ze starszymi, ale o nowszych Media Expert nic w nie wspomina. Wiem, że starsze z nowszym też się łączy, ale chcę się upewnić jak w tym wypadku może być

Nie wiem czy doczekam się odpowiedzi, ale sądzę, że mimo to połączę z nim większość urządzeń. Wezmę, bo jak dłużej popatrzyłem na różne adaptery, nie znalazłem żadnego z nowszą wersją i opisy są podobne

Położysz bez kłopotu.

1 polubienie

Podlaczysz nie położysz

1 polubienie