Czy ten dysk jest dobry?


(enjoypoznan) #1

Witam. Przymierzam się do zakupu tego dysku: http://www.komputronik.pl/pelny.php?id=34500

Wiem tylko tyle , że ma on zworke SATAI/SATAII. Czy ktoś ma ten dysk? Zależy mi szczególnie na tym zeby byl cichy(chrobotanie głowic). Co możecie o nim powiedziec??


(Members92) #2

Bardzo dobry dysk 8) Segate według mnie robi najlepsze twardziele.Cichukie szybkie i nie zawodne.Sam mam dwa dyski Segate i nie mam z nimi zadnych problemow.Dysk jak najbardziej polecam.


(enjoypoznan) #3

Heh teraz też mam Seagate i chrobocze :-/ Co prawda to dośc stara seria którą mam bo 7200.7 Mam nadzieje że ten nowy będzie cichy.


(Members92) #4

Ja też mam dwa stare Segate- y w starym kompie jeden 80 gb drugi 40 gb i oba sa cichutkie.Może Ci sie trafił jakiś trefny ale zdarza sie a tameten dysk co chcesz kupic jest naprawde dobry i cihutki.


(Michal Kolatek) #5

Masz feela (lepiej go zmienić) to może chrobotać (możliwe że wykańcza dysk), każdy będzie słyszalny podczas odczytu i zapisu. Mam 7200.10 80 Gb, i jest tylko słyszalny podczas zapis/odczytu, ale nie jest to uciążliwe.


(Pawel0303) #6

Ja mam Seagate Baracuda 250GB 16mb SATA II i jestem zadowolony, ale troche chrobocze. Mam tez Seagate 40GB i on jest prawie niesłyszalny


(Jinx83) #7

Mam dokładnie ten sam - miód, malina. Śmiało bierz go :smiley:

Nic złego nie mogę powiedzieć.


(enjoypoznan) #8

A jak wygląda sprawa z hałasem podczas zapis/odczyt?? I bardzo ważne , czy posiada faktycznie zworke SATAI/SATAII ???

Pozdro!


(Jinx83) #9

Mi nie przeszkadza a mam czułe ucho... może dlatego że ma co go zagłuszać 8)

Zworka jest.


(enjoypoznan) #10

Dzięki wielkie. Zamawiam go 8)