Czy ten komp bedzie dobrze dzialal?

Czy ten komp bedzie dobrze dzialal i czy nie brakuje w nim zadnej czesci ??

karta grafiki : GeForce 8800 GT Asus 1GB TV & 2x DVI (PCI-E), procesor : Intel Core2 Duo E7200 2,53GHz (S775) BOX,

ramy : Kingston DDR2 2x 2GB 800MHz CL6, dysk twardy : Seagate 500 GB Barracuda 7200.11 (32MB, Serial ATA II),

płyta główna : Gigabyte GA-P35-DS3L . czy ten komputer bedzie dobrze dzialal? czy nic w nim nie brakuje ? i czy jest on dobry ?

ram i dysk do wymiany pozatym może być, karta po co 1 GB i jaki zasilacz

Dobry to on nie jest…

Karta cienka, o pamięciach nie wspomnę i dysku też.

Lepiej podaj budżet jaki masz do wykorzystania na komputer.\

I własnie gdzie zasilacz ?

dlaczego ram i dysk do wymiany ?? to dajcie lepsze ?? tylko w cenie gora 250 zł ??

a ja mam takie pytanie co do tych dysków seagate 7200.11/10 i samsung F1… jaka jest dokładnie różnica między nimi (tylko nie piszcie że ten lepszy a tamten gorszy) wszyscy wychwalają samsungi a seagate zawsze robił świetne dyski, sam mam seagate od 4 lat i nic sie z nim nie dzieje. w sklepie komputerowym sie jeszcze dowiedziałem ze Samsungi nie współpracują z płytami Asusa, koleś mówił też że sporo samsungów wraca do nich uszkodzonych na gwarancje

kupiłem niedawno samsunga hd322hj i jest szybki, cichy, tani. poszukaj jakiś testów na necie to zobaczysz porównanie z cieplejszym i dużo droższym seagatem

F1 jest bardziej zaawanasowany technologicznie i zapisuje do 333gb na jednym talerzu, seagate zapisuje tylko 250gb dlatego jest mniej wydajny i tyle. Jak wyjdzie konkurencyjny model seagate’a to pogadamy…

Co do zestawu to taki sobie jest…

E5200+pentagram karakorum, płytę na p43 raczej… np MSI P43 NEO-F albo i ASROCK P43D1600Twins (wiem wiem, ale pcb wygląda przyzwicie i wspiera ddr2 i 3 jednocześnie co jest przyszłościowo ciekawe).

Pamięci takie sobie… chociaż cl5 goodramy weź…

W cenie tego 8800gt masz radeona 4850 na autorskim pcb palita, z cichym i wydajnym chłodzeniem -> http://sklep.vico.pl/product_info.php/l … _id/135045

Albo takiego tańszego 4850 też niereferencyjnego http://sklep.vico.pl/product_info.php/l … _id/135068

(w tym droższym sekcja zasilania wygląda okazalej, chłodzenie ciszej, ale pcb w drugim jest zaskakująco małe zgodnie z zapowiedziami palita co dla pc’tów z małymi obudowami będzie wielką zaletą, no i różnica w cenie do tego tańszego palita pozwoli na zakup patriotów llk 800mgh cl4 ramów).

karta grafiki : GeForce 8800 GT Asus 1GB TV & 2x DVI (PCI-E), procesor : Intel Core2 Duo E7200 2,53GHz (S775) BOX,

ramy : Kingston DDR2 2x 2GB 800MHz CL6, dysk twardy : Samsung SpinPoint F1 500 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ), ATA II),

płyta główna : Gigabyte GA-P35-DS3L, zasilacz : Corsair zasilacz CMPSU-450VXEU 450W [CMPSU-450VXEU] . NIE MOWCIE CZY ON JEST DOBRY TYLKO CZY ON BEDZIE POPRAWNIE DZIALAL ??

tak