Czy ten komp jest zasyfiony?

mam problem, ponieważ prawdopodobnie pada mi zasilacz w kompie ktory jest na gwarancji… a koles ktory mi składał kompa mowi ze sprawdzi czy nie ma wirusów w co watpie i za godzine pracy bierze 100 zł…

z góry dzieki :wink:

Prawdopodobnie wynik zainstalowania zaszpiegowanej wersji BearShare:

Folder możesz usunąć ręcznie w trybie awaryjnym natomiast wpisy HijackThis, ale potem BearShare może nie działać.

Jeśli koniecznie chcesz z niego korzystać to zainstaluj wersję Lite, która jest pozbawiona syfu.

Po wykonaniu pokaż nowy log z HijackThis plus z SilentRunners.

wykonalem:)

oto nowe logi

dzieki:) :wink:

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Po wykonaniu możesz dla pewności wkleić nowy log z Silenta.

JNJN

nie wiem jaka inna nazwe dac temu tematowi…

adam9870

nie mam teraz dostepu do tamtego kompa wiec nie jestem w stanie dac nowego loga :?

Proszę zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny - taki który mówi o problemie

Pozdrawiam Gutek2222

dodałem ten wpis do rejestru :wink:

oto nowy log:

Log czysty.

Kosmetyka:

Jeśli nie korzystasz z zaawansowanych usług tekstowych to je wyłącz: Panel sterowania => Opcje regionalne => Języki => Szczegóły => Zaawansowane => zaznacz wyłącz zaawansowane usługi tekstowe.

Start => uruchom => msconfig => zakładka Uruchamianie => możesz odznaczyć w/w.

Proponuję usunąć aplikację dostępową neostrady, a połączenie skonfigurować ręcznie:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=91864

Dodatkowo przejrzyj XP - Optymalizacja, odchudzanie dla trochę bardziej zaawansowanych. Lub Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP dla trochę mniej zaawansowanych.