Czy ten komputer wystarczy do gier? co w nim zmienić?

Witam . obecnie mogę uaktualnić mój komputer do takiego czegoś ( pogrubionym zaznaczone nowe części) .

procesor AMD 4400+ (mam zamiar kręcić)

Płyta GIGABYTE GA-M61PME-S2 AM2 - stara płyta spaliła się

Ram goodram 2gb (2x1gb) - dokupić 1 kość ramu

Dysk WD32000AAKS

zasilacz Pentagram PSF-460 (460w) - a może jednak ten fortron by dał radę ?

Karta GF 9600GT - a może coś innego?

do wydania mam 600zł i ani grosza więcej

Mam zamiar na tym trochę pograć w gry . zeby za2-3 lata “ruszyło” na tym coś

czekam na oferty .

Napewno na tym to z 2 lata i tym bardziej 3 nie pograsz ( lub pograsz w niższych rozdzielczościach i mniejszą liczba detali). ta płyta główna nie nadaje sie do OC poczukaj czegoś bez zintegrowanej grafiki.

dokupienie kości jak najbardziej żeby było te 2 gb , karta graficzna jest dobra na dzisiejsze czasy w zupełności wystarcza ewentualnie jeżeli chodzi o radki to HD 3850 lub 3870. Zasilacz cóż myślę że ten forton dałby sobie radę ale więcej mocy by mu nie zaszkodziło

nie zalezy mi na full detalach . wazne zeby za te 3 lata gry chodziły nawet na low .

chodzi o to że tą płytę to ja mam własciwie do wzięcia za darmo (biore albo to , albo nic)

No to jak nie masz wyboru to ją weź ale na OC bym nie liczył reszta może być

Na pewno na low będą chodziły, zawsze tak jest że sprzęt który de facto jest określany jako middle-end, opisywany jest jako wystarczający na rok (szczególnie mam tu na myśli grafikę) a w rzeczywistości nawet na leciwym 7600 Gt odpalisz dziś wszystkie gry na low, a premierę miał z 3 lata temu.

Ba nawet na średnich detalach odpali