Czy ten laptop jest dobry?

Witam.Chce sprzedac swój stacjonarny komputer i monitor aby kupić laptopa.

Nie zależy mi na super wypasionym ale zwykłym domowym, który parę lat mi posłuży.

Znalazłem taką ofertę, chciałbym się dowiedzieć czy warto.

NTT Corrino L 717SU

Intel Celeron T3500 (1MCache,2.10GHz,800MHz)

Matryca 17`` WXGA 1440x900

Pamięc zainstalowana 2GB

Dysk 250GB

Napęd optyczny DVD-/+ RW

Karta Graficzna GeForce 9300M GS 256MB DDRII

Karta sieciowa bezprzewodowa 10/100Mbps

Karta sieciowa bezprzewodowa : tak, 802.11b/g

System brak

Porty I/O 3xUSB,VGA

Czytnik kart :7w1

Wbudowana kamera tak, 1,3MPx

Akumulator: 4400MaH

waga : 2,9KG

Gwarancja : 24 miesiące

cena 1200zl

Będę wdzięczny za szybkie opinie.Pozdrawiam :slight_smile:

Do prac biurowych, internetu i oglądania filmów wystarczy, jeśli chodzi o gry to słabiutki.

Według mnie trochę beznadziejny :slight_smile:

Lepiej trochę kasy uzbieraj i zainwestuj ze 2 tysiące, to będziesz bankowo zadowolony, bo można już kupić za te pieniądze laptopa z procesoemr i3, który w porównaniu z powyższym będzie o niebo lepszy. No i wtedy posłuży Ci spokojnie ponad 5lat :smiley:

też radziłbym poczekać, ten ntt corino to juz jest teraz staroć, dwa kafle teraz starcza na dobrą nówkę do działania domowego. a celerony w dodatku ponoć nieźle grzeją, osobiście nei sprawdzałem.

Tak naprawdę nie zależy mi na takim za 2tys aż.Szukam taniego w miarę a byłem w paru sklepach i podobne do tego są po 1400.

Do gier to wiem ,że w nowe nie pogram :slight_smile: ale aż tak mi nie zalezy na tym.Chodzi właśnie o takie rzeczy jak kolega podał internet filmy żeby wszystko płynnie chodziło.A gry ewentualnie starsze można pograć myślę na tym.Cena jest kusząca niby na promocji.

Niestety odpada brak DVI lub HDMi oraz obslugi dzwieku 5.1 dla mnie to podstawa.Mieliście rację dołożyć i kupić troszkę lepszy :wink:

To ile możesz przeznaczyć? Jeśli masz te 1400zł to kup coś pokroju Acera 5742 4GB RAM

Jeśli chcesz mieć od razu Windowsa to bierz tego: Acer 5742 3GB RAM + Win7

Dzięki wielkie te parametry mi się podobają i cena też dobra :slight_smile:

Ma hdmi więc mogę podłączyć do TV a kino 5.1 podłącze do laptopa i poprostu wypełnie dźwiękiem wszystkie głośniki jednakowo i tyle.