Czy ten processor jest wydajny w grach

Witam czy ten processor nadaje sie do gier takich jak np nfs mw2 prosze o odpowiedz tak albo nie :slight_smile: dziekuje Amd Fx6100 six core 3.30ghz

Do gier Z zasady lepiej nadają się intele

Dzieki za odpowiedz , sprawa wyglada tak ze ten procek juz w moim komputerze siedzi i jestem glownie graczem komputerowym i nie wiem czy dobrze wybralem

Nadawać się na dzisiejsze czasy się nadaje, ale intel dłużej na przyszłość posłuży z wydajnością

Nie dobrze powiedz mi jeszcze że ma radka na pokładzie

Co do grafy jak dla gracza to moim zdaniem osobistym lepsze są nividie GTX-y dlaczego bo z gier łatwiej wydobyć jakieś smaczki na nividiach A jak zaczniesz w radkach grzebać to sie źle może skończyć

Wiec grafiki jeszcze nie kupywalem narazie tylko plyte glowna procek ramy a zalezy mi na nowosciach zeby pograc grafike i zasilacz w niedalekiej przyszlosci , czy ma jakies znaczenie w wydajnosci gier jak moj komputer jest podlaczony pod 40 cali telewizor ?

Im większa rozdzielczość tym więcej mocy GPU potrzeba. No ale przy TV 40" 1080p (jak dla mnie b.z.d.u.r.a kupować coś takiego przy takiej rozdzielczości by mieć piksele wielkości ziarna ryżu) każde raczej bym się nie przejmować wydajnością, w najgorszym przypadku zejdziesz do 720p (taaa, piksele wielkości spasionego karalucha).

Większej bzdury dawno nie czytałem.

Kolego to jest moje osobiste zdanie. Ciesze się że cie rozbawiłem

W porządku.

Jakie to smaczki kolega konkretnie wydobywa w grach? :wink:

Fanem marki to można być, jeśli ktoś nam odpowiednio za to zapłaci. W innym wypadku nie należy zwracać uwagi na logo firmy, tylko sugerować się wyłącznie testami wydajności i wybierać produkty, które w danym przedziale cenowym są najlepsze. Naprawdę takie przywiązanie do czegoś jest złe, bo świadomie możemy wybrać coś, co jest słabsze lub podobne, ale droższe niż u konkurencji. Gdybym teraz składał komputer, pewnie siedziałbym na Intelu w parze z kartami AMD/NVIDII (zależnie od budżetu) i naprawdę nie miałbym z tym żadnego problemu.

Zależy do czego używamy komputera,bez konkurencji ze strony AMD nie byłoby teraz szybkiego Intela,jeśli ten procek ma 3 Ghz to jest ok,to konkurencja spowodowała tak szybki rozwój,jest wystarczający do gier

Głównie chodziło mi o psyha Technologie typowo nividi. Poza tym nividie w testach wypadają lepiej na directach 11.