Czy ten program bedzie legalny?

Czy jak moja kuzynka jest studentka akademii ekonomicznej i ma viste(wersje biznes) za darmo na takeij stronie. i jak ona nagra mi ta viste na plyte razem z kluczem to jak tylka ja ją uzyje(viste) czy to bedzie legalne?? wszytskei odp. prosze tu pisac albo na gg 6371825

Nie.

ale tera zmienilem i mam pytanie inne ona ma wersje biznes i jak mi nagra to wtedy bedzie legalnie??

To w twoim biznesie jest dowiedzenie się czegoś na ten temat, więc nie licz, że ktoś się pofatyguje, by napisać na gg.

Co do tematu, to nie jest legalne. Gdyby tak było, to czemu microsoft wydałby WGA, czemu była by możliwość kupna Windowsa, gdyby legalnie za darmo można było przegrać sobie go od kolegi?

Przegrywanie i pożyczanie systemu Windows ZAWSZE jest nielegalne, choćbyś to nawet robił sam jeden dla siebie i na bezludnej wyspie. Poczytaj licencję, tam jest zawarte wszystko, co Cię interesuje…

Jeżeli tak jest, to Vista zapewne została jej udostępniona w ramach programu MSDN Academic Alliance, gdzie Microsoft udostępnia darmowe kopie pewnej części oprogramowania - m.in. właśnie Vistę w wersji Business, studentom i pracownikom naukowym dziedzin związanych z informatyką. Chcąc korzystać z tego dobrodziejstwa uczestnicy muszą być zarejestrowani w programie.

Jednakże pewne warunki muszą być spełnione:

  • czyżbyś był jednym z nich ?

tym bardziej osobom postronnym, nie objętym uczestnictwem w programie…

Czy jeszcze masz jakieś pytania ? - gdyby tak, to kliknij

Kopia krążka jest dopuszczalna JEDYNIE w sytuacji trudnych warunków użytkowania. Kropka.

czyli jak ona mi nagra ta Vistę w wersji Business to juz bedzie nielegalnie nawet jak tylko ja ja uzyje. ona jej nie uzywa i chce mi ja nagrac

vakoss umiesz czytać ze zrozumieniem :?

Poczytaj post kolegi Agaton a bedziesz wszystko wiedział :!: :!: :!:

Musisz byc studentem,pracownikiem uczelni i byc zarejestrowany w MSDN AA,bo to do nich kierowany jest ten program,i wtedy możesz dostac od MS jedną z wersji,ale tylko wtedy,gdy spełnisz te warunki