Czy ten ram będzie pasował?

czy ten ram będzie pasował? do mojego kompa? - http://allegro.pl/item379716337_pamiec_ … promo.html

DIMM1: Kingston 512 MB DDR2-667 DDR2 SDRAM (5-5-5-15 @ 333 MHz) (4-4-4-12 @ 266 MHz) (3-3-3-9 @ 200 MHz)

[to wykryłem programem Everest ultimate Edition trial.]

Jeśli trzeba coś więcej to napiszcie!

a i czy moge kupić sobie 2 razy po 1 giga i czy będe miał 2,5 giga. bo teraz mam 512.

Powinno pasować. Podaj jeszcze jaką masz mobo??

ALe ta firma to szajs… Weż coś od OCZ, A-DATA, czy Kingston.

co to jest mobo?

Nazwa płyty głównej Gigabyte GA-945P-S3 v1 (3 PCI, 3 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN)

Mikroukład płyty głównej Intel Lakeport i945P

Powinno wszystko pasować, ale jak wcześniej napisałem ta firma to szajs… Weż coś od OCZ, A-DATA, czy Kingston.

a ten jest już chyba lepszy - http://allegro.pl/item381331106_2gb_pam … b_cl5.html

będzie pasował? i czy będe go mógł dołączyć do tego co mam tak bym miał 2,5 giga???

No ten już może być i powinien pasować.

ale tam pisze że to jakiś typ “Non-ECC” na pewno będzie pasował?

kwiatol10 , będą pasować,

Pozdrawiam.

dzięki, ale mam jeszcze jedno pytanie, jak mi przyślą ten ram to wystarczy że go podłącze i komp mi go wykryje???

czy będe musiał grzebać w “dodaj sprzęt”

mam Windows xp professional sp 2

W dniu 15.06.2008 , o godzinie 21:45 został dopisany post przez kwiatol10

dzięki, ale mam jeszcze jedno pytanie, jak mi przyślą ten ram to wystarczy że go podłącze i komp mi go wykryje???

czy będe musiał grzebać w “dodaj sprzęt”

mam Windows xp professional sp 2

Normalnie bios wykryje.

Nic nie trzeba ustwiać, normalnie wkładasz i wsio.

OK, dzięki :smiley:

Tylko lepiej włóż dwie pamięci po 1 Gb niż dwie po 1Gb + ta 512… Dwie po 1 gb będą działały w trybie dual channel,co da ci kilka do kilkunastu procent wzrostu wydajności,podczas gdy trzy kości razem mogą między innymi powodować obniżenie wydajności :frowning:

TYLKO KONIECZNIE WŁÓŻ KOŚCI W PIERWSZE I TRZECIE GNIAZDO PAMIĘCI LUB W DRUGIE I CZWARTE (odpowiednio w żółte gniazda lub w czerwone)…

spox, dzięki że mi powiedziałeś.