Czy ten sprzęt mogę rozpudować?

Witam dostałem praktycznie za darmo oto sprzęt : https://www.cnet.com/products/hp-compaq-business-desktop-dc7100-sff-1-10-p4-520-2-8-ghz-ram-512-mb-hdd-1-10-80-gb-cd-rom-gma-900-gigabit-lan-win-xp-pro-monitor/specs/ tylko że posiada 1,5 GB ramu i dysk 40 gb i moje zapytanie jest takie czy warto w niego inwestować? nie potrzebuje mega wydajnej maszyny chciałbym zmienić karte graficzną bo z tego co mi wiadomo posiada PCI , Ram do 4 gb i jesli jest mozliwosc to procesor wymienić na ciut lepszy

“Inwestować” to może przesada, ale niedawno “odbudowałem” znajomej mniej więcej podobny model desktopa HP i działa znakomicie z Windows’em 10! RAM 2 GB, dysk 250 GB, procesor zostawiłem i karta graficzna zintegrowana też została, ale PCIEx Low Profile to by się faktycznie przydała.

Karta nie nadaje sie do niczego praktycznie i posiada PCI E z tego co teraz widzę:o przy wyborze karty na co zwracac uwagę? i to samo dotyczy pamięci

Za 300zł można kupić zestaw z Core 2 Quad, 4GB RAM, 500GB HDD, GTS 450. W zabytki na pamięciach DDR1 nie ma sensu inwestować. Sporo mocniejszej grafy nie będzie możliwości włożyć ze względu na mizerny zasilacz.

1 polubienie