Czy ten stary i cienki kabel Mini USB może się jeszcz przydać waszym zdaniem?

Ostatnio wygrzebałem z szuflady stary kabel Mini USB i nie wiem do czego kiedyś służył. Przypuszczam, że do ładowania stacjonarnych Nokii moich rodziców (2002-2015 rok) lub jednej z moich zabawek których już nie mam od dłuższego czasu.

Jest cienki jak widać, podobnie jak jeden dołączony do słuchawek bezprzewodowych, który nic nie ładuje poza nimi i nie służy do przesyłania danych. Obawiam się, że tak może być i z tym, ale nie mam na czym sprawdzić i musiałbym kupić przejściówkę w tym celu. Może bardziej jesteście w temacie niż ja

Może przydać się do różnych starych rzeczy. Ja ostatnio wygrzebałem starą MP3-kę o zawrotnej pojemności 128 MB i do niej też znalazłem właśnie taki kabelek. Wszystko zadziałało i odżyło na nowo.

Mogło być i od MP3-ki, ale już prawie o niej zapomniałem. Tata chyba coś starego trzyma w samochodzie na takie wejście, więc sprawdzi. Zamierzam go wykorzystać do ładowania obecnych słuchawek, ale obawiam się, że będzie tak jak z tymi od poprzednich i nie będzie ładować niczego innego.

Jest taka zasada mężczyzny. NIE WYRZUCAMY STARYCH KABLI. Zawsze kiedyś się przyda.

4lajki

Dokładnie, zawsze możesz zanieść do garażu. Jak nie masz garażu to od czegoś trzeba zacząć :rofl:.

Ja mam szafę, ale jest jeszcze piwnica,.

tam pilnuje. :slight_smile: