Czy ten stary i cienki kabel Mini USB może się jeszcz przydać waszym zdaniem?

Ostatnio wygrzebałem z szuflady stary kabel Mini USB i nie wiem do czego kiedyś służył. Przypuszczam, że do ładowania stacjonarnych Nokii moich rodziców (2002-2015 rok) lub jednej z moich zabawek których już nie mam od dłuższego czasu.


Jest cienki jak widać, podobnie jak jeden dołączony do słuchawek bezprzewodowych, który nic nie ładuje poza nimi i nie służy do przesyłania danych. Obawiam się, że tak może być i z tym, ale nie mam na czym sprawdzić i musiałbym kupić przejściówkę w tym celu. Może bardziej jesteście w temacie niż ja

Może przydać się do różnych starych rzeczy. Ja ostatnio wygrzebałem starą MP3-kę o zawrotnej pojemności 128 MB i do niej też znalazłem właśnie taki kabelek. Wszystko zadziałało i odżyło na nowo.

Mogło być i od MP3-ki, ale już prawie o niej zapomniałem. Tata chyba coś starego trzyma w samochodzie na takie wejście, więc sprawdzi. Zamierzam go wykorzystać do ładowania obecnych słuchawek, ale obawiam się, że będzie tak jak z tymi od poprzednich i nie będzie ładować niczego innego.

Jest taka zasada mężczyzny. NIE WYRZUCAMY STARYCH KABLI. Zawsze kiedyś się przyda.

4 polubienia

Dokładnie, zawsze możesz zanieść do garażu. Jak nie masz garażu to od czegoś trzeba zacząć :rofl:.

Ja mam szafę, ale jest jeszcze piwnica,.

tam pilnuje. :slight_smile: