Czy ten zailacz by wystarczył?

chce kupic sobie osobno podzespoły i czy do tego wszystkigo bedzie pasował ten zailacz czy da rade :slight_smile:

mobo-GA-M61VME-S2

procek- Procesor AMD Athlon 64 x2

5000+ 2,6GHz Cache L2 - 1 MB

pamięć- SAMSUNG 2 x 1GB DDR2 PC6400 800MHz

karta graf.Palit 8600 GT

no i do tego jakis naped dvd i dysk na sata II

a zailacz taki http://allegro.pl/item505622183_zasilacz_modecom_feel_iii_400_illumination_pfc_box.html#gallery da rade ?

wystarczy aczkolwiek innej firmy 400W lub 450 bo feel potrafi sam zrobić zwarcie-taka seria nienajlepsza

Modecom MC 350W spokojnie pociągnie ten zestaw. Serie FEEL lepiej sobie daruj!

Potwierdzam przedmówcę nie kupuj feela ;] to badziewne zasilacze ;] jeżeli już to modecom z serii mc 400w choć pewnie nawet 350w by spokojnie wystarczył ;]

Wsadziłbym tu MODECOm 400W w razie, jakbyś chciał coś dołożyć :wink:

AmacroX Warrior AX450-PNF

Modecom MC-400

Chieftec jakiś tam 450W

Pentagram jakiś tam 460W

ok a mozecie podaac jakies rozsadne zasilacze do 100 zł ?? :slight_smile:

http://allegro.pl/item513845049_modecom … lecam.html

sory że się wklejam ale mam zamiar sobie kupić też Modecom MC- 350 i mam pytanie czy te zasilacze są ciche?? bardzo zależy mi żeby był on cichy i właśnie nie wiem co kupić cichego :slight_smile: Proszę o odp :slight_smile:

a ten chieftec udźwignie ? ;p

Chieftec zasilacz 400W GPS-400AA-101A http://allegro.pl/item506988983_chieftec_zasilacz_400w_gps_400aa_101a.html

miałem 2 kompy dość sporo czasu i taki traf że znajdował się w nich feel,nic złego się nie działo mimo negatywnych opinii na temat tego zasilacza.Zresztą masz gwarancje na 2 lata :wink: a dać rade da na pewno

gwarancja na allegro to nie gwarancja ;] i co z tego spali mi jakies podzespoły i du… :slight_smile: bedzie chce cos takiego zeby to wszystko mi spokojnie chodziło bez restów przepięć,i zebym mogł włozyc jakas karte max do GF 8600 GT,GTS :slight_smile:

Są ciche. Nawet wiatraki które mają standardowo są prawie nie słyszalne.

@ Cyba91

Nic złego się nie działo, ale pewnego dnia włączyłbyś kompa i 3/4 podzespołów spalona.

I tak, gwarancja by Ci duzo dała. Wymieniłbyś zasiłke, a reszta podzespołów do kosza.

Takie zasilacze jak feel to produkowane na masową skale szroty, wkładane do obudowy i polecane ludziom którym da się wcisnąć kit. Eh, pamiętne słowa “SUPER MOCNY, SUPER Cichy, zasilacz 400 WATT”… :x

Od biedy. Ale naprawdę, za to byś dał ponad 100. NIe lepiej Ci kupić nowego Modecoma MC 350 który kosztuje coś koło 80 zł? :slight_smile:

utrzyma to wszystko ten Modecom MC 350 ? bo juz sam niewiem co kupic ;p zeby nie było problemow :slight_smile:

Powiem Ci tak u mnie to wszystko co jest w podpisie tyle że karta po OC chodzi na tym Chieftec 550,ale u syna na amdx2 3600+ 1900 podkręconym do 2800 mhz + karta 8600GT Palit sonic po OC( swego czasu nawet śmigały tam 2 takie w SLI) śmiga na zasilaczu Fortron 400 W. I tak już od roku bez żadnych problemów. A co do tego Modecoma MC 350W to spokojnie pociągnie Twój zestaw.

Utrzyma na 100 %. U mnie kiedyś pięknie chodził i równie dobrze trzymał napięcia nawet z GF 8800 GT. Napewno nie będzie problemu :slight_smile:

aha no dziekuje za pomoc :slight_smile: uwierze wam na słowo :slight_smile: ;p

dzieki wielkie :))