Czy ten zasilacz będzi mi pasował

przekonaliście mnie do zmiany i własnie do tego modelu ale czy na pewno będzi mi pasował?

http://allegro.pl/item124090151_najleps … iller.html

Jak już kupujesz to kupuj min 400 W zasilacz.

Nawet wskazane do tego CPU.

hmm teraz to mi zabiłeś ćwieka bo sporo osób przekonywało mnie własnie do tego,do tej pory 3 lata leci ten sprzęt na codegenie 300w

Jakiś dobry egzemplarz.

Rób jak uważasz,ale jak będziesz chciał zmodernizować kompa,np dołożyć porządną kartę grafiki to wskazane mieć mocny i dobry zasilacz.

no jedynie grafikę bym mógł tu zmienić na lepszą bo co innego to sie nie opłaca w niego pakować wolałbym juz nowy kupić.a co do grafiki to tez nie poszaleje bo na agp musi być do tej płyty

Dlaczego przecież masz jeszcze bardzo dobry sprzęt wystarczy że zmienisz grafike na GF 7600GS na agp który kosztuje 500 zł i podkręcisz go i masz wydajny komputer do wszystkiego

nie jeszcze go zostawie w spokoju,chodziło mi o to że nie bedę go rozbudowywał procz nowej grafy,jak będę planował coś zmienic bardziej to nowy kupie sobie a teraz myślę o grafice tylko bo powoli kuleje moja już

wracając do tematu czy ten zasilacz bedzie bez problemu pasował na miejsce starego codegen 300W

Jak masz zasilacz 350 W z aktywnym PFC to zdecydowanie wystarczy :slight_smile:

Fortron 350w ma silenisjzą linie +12V

Tak. Ja bym był za trzysta piećdziesiatką ze wzgleu na mocną linie +12V.

Zaleznie jaki to jest zasilacz. Liczy się firma.

JNJN mocniejszy zasilacz nie oznacza, że lepiej będzie trzymał napięcie :wink:

w przypadku fortrona lepiej mieć 350W, bo grafa i proc ciągnie prąd z linii 12V :wink:

noo tronje ma jakieś tam zabezpieczenia :smiley: ale co to daje? Sam wiesz :stuck_out_tongue:

grzesiek82 bierz tego fortrona, nie długo też go będę miał, też będę najwyżej babrał się z tym zasilaczem :stuck_out_tongue: