Czy ten zasilacz da radę utrzymać zestaw?

Witam mam pytanko czy ten zasilacz który podaje da radę utrzymać ten zestaw.

Zasilacz Aerocool PGS VP-450 450W

1.Procek- Intel core i3 2120 3.3 Ghz

2.Płytka- AsRock B75M B75 LGA1155

3.Ram- Corsair DDR3 4 GB 1600 MHz CL8.0 XMP Vengeance

  1. Obudowa- Aerocool PGS VS-3

  2. Dysk- WD Caviar Green 500 GB 64 MB Sata III

  3. Grafika- Dokupię ale chipset oparty na radeon 6850 jeszcze nie wiem czy to będzie gigabyte czy asus czy coś innego ale moc mają raczej taką samą.

I tak to by wyglądało zasilacz taki a nie inny ponieważ szukałem porządnego zasilacza do 150 zł z długimi kablami renomowanej firmy. Tylko nie wiem czy moc będzie odpowiednia.

Zasilacza nie ma na czarnej liście ale 450w to może być ciężko. Chociaż bez karty graficznej może pociągnie. Ja na twoim miejscu dopłaciłbym kilkadziesiąt zł. i kupiłbym 500-550w.

Bez problemu , zostanie jeszcze zapas na mocniejszą kartę i procesor .

na mocniejszą kartę? i procesor?

Jak już dla radka 6850 jest zalecany zasilacz co najmniej 500W? (dla referenta, a możesz przecież kupić autorską konstrukcję z fabrycznym OC)

Ten 450W to byłby tak na styk, ale jak będziesz chciał wymienić podzespoły na coś lepszego, lub podkręcać to jest mało trochę a zasilacz się bierze z zapasem (to nie jest element komputera na którym można oszczędzać).

Poza tym radek 6850 wg http://forum-en.msi.com/faq/article/pow … hics-cards potrzebuje linii z 25A, a ten twój zasilacz ma jedną linię 18A i drugą 16A.

Rozumiem o co chodzi a co bys do tego polecil tak mysle ze 200 zl moglbym zapatolic moze plus minus tej kwoty nie musi byc jakis wybajerowany dla maniakow.

Popieram.

Sam jesteś na styk. 18+16A to 34A. Nawet uwzględniając że jest to podzielona linia 12v (ze względów bezpieczeństwa) to i tak jest to więcej niż zalecane 25A.