Czy ten zasilacz pociągnie?

Mam pytanie czy zasilacz FELL III-350ATX to przypadkiem nie trochę za mało na tego kompa AMD Athlon 4400+,płyta Gigabyte GA-M57SLI-S4 i geforce 8600gt 256??dysk Segate320GB,3GB ram??? z góry dziękuje i pozdrawiam

350W to tak w sam raz spoko ale marka zasilacza pozostawia wiele do życzenia.Ja bym jednak zmienił-może być coś innego z 350W ale coś dobrego markowo lub 400W z tańszej półki ale pewniejszego niż FEEL

Jeżeli to na pewno Feel z 3 serii to od bidy powinien wystarczyć ;] sprawdz najlepiej jak trzyma napięcia przy obciążeniu ;] bo ogólnie Feele to bardzo słabe zasilacze szczególnie z 1 i 2 serii twój jest z 3 w miarę udanej ale i tak kiepskiej ;] jeżeli dopiero kupujesz to polecam modecoma z serii mc ;]

ja bym go odrazu wymienil :slight_smile:

Czyli lepiej go wymienię a co polecacie w granicach 220-240zł?

Do twojego komputera jak na razie nie warto wydawać tyle kasy na zasilacz :slight_smile: Wiem, wiem, zasilacz jest najważniejszy i nie powinno się na nim oszczędzać, ale po co przepłacać akurat teraz? W tym momencie?

Polecam Modecom MC 400W :

http://www.ceneo.pl/283555

Taki Ci spokojnie wystarczy. Za resztę kasy możesz przeznaczyć na coś innego, lub zostawić i zbierać - forma wszelka dozwolona :slight_smile:

Zgadzam się z neo10 co do tego, że z ta 3 taka okropna nie jest i jeżeli komputer nie wykazuje niestabilności i zmierzone napięcia (sprawdź to) są w normach to na razie nie ma co zmieniać. Jeżeli jednak coś takiego występuje, to jak pisze paracik wymiana na MC350/400 by się przydała. Jeżeli natomiast planujesz modernizację sprzętu o np. Radeona HD4850 i masz teraz tyle kasy na zbyciu, to możesz kupić coś na przyszłość i na zapas i dla pewności. :slight_smile: W Twoim budżecie szukałbym Corsaira 450 - mocny zasilacz (może dostarczać ponad 550W), stabilny, z dużą sprawnością (zwraca się w rachunkach za prąd), cichy, dobrze wykonany i z długą gwarancją.