Czy ten zasilacz/zestaw jest odpowiedni?

Witam, składam komputer i wg. moich “starań”, prezentuje się on następująco:

Proc: Intel Core 2 Duo E8400 3ghz

Płyta: Asus P5N-D nVidia nforce 750i SLI

Grafa: 2x GTX 260 Palit 896MB (Core 216) Sonic

Zasilacz: OCZ StealthXStream 600W SLI

Dysk: Seagate 250GB 7200.10 (16MB, Serial ATA II, prostopadły)

Ramy: 2x Kingston DDR2 2GB 800Mh CL5

Buda: CM Elite 300

Cena bez budy i proca to 2455zł (Komputronik), teraz mam pytanie: Czy zasilacz to uciągnie? I czy do zakupu na raty w sklepie (nie w internetowym) wymagane jest zaświadczenie o zarobkach?

Dzięki za pomoc :slight_smile:

Jak sam jego nazwa wskazuje powinien dać sobie radę aczkolwiek nie jest to najcichszy zasilacz.

I do tego ma tylko 2 wtyczki 6-pin PEG aby podłączyć 2 karty będziesz musiał dokupić sobie przejściówki z molexów.

zmienił bym płytę na coś z chipsetem P43/P45

i ramy na patriot llk 2x2GB cl4

Ramy to 2x Patriot, pozatym wszystko wydaje się ok :slight_smile:

Ja bym zmienił sklep, a innym złożysz w tej cenie coś wydajniejszego.

Co do zakupów na raty, jest wymagane zaświadczenie o zarobkach oraz dokument ze zdjęciem, czasem dwa (np. dowód i prawo jazdy). Nie wierz w pożyczki bez zaświadczeń o dochodach i bez żadnych dokumentów, bo może to być jakaś lipa i z 2455zł, kolejne tyle to będą odsetki. Jak coś to weź np. w Żaglu http://www.zagiel.com.pl/kalkulator/index.php?action=gettype&shopNo=18440051 No i ten Komputronik, trochę drogą tam mają.

Jedynie w banku spermy nie trzeba zaświadczenia. I tak wszystko sprawdzą BIK, meldunek i inne, chyba że prowident i z kredytu 1k zrobi się po odsetkach 1,6-1,7k.

Za 3 tyś są zestawy na i5, a SLi nie polecam bo karty i tak nie będą chodzić na 100%

zestawy-komputerowe-listopad-2009-t267420.html

Blisko mnie znajduję się jeszcze OneDot, zna ktoś? Jak tam stoi obsługa i ceny?

ps. muszę się zamknąć w 2,5 K :stuck_out_tongue_winking_eye:

ESC.pl

W agito.pl bez SLI wyszło 1750 :smiley: Dzięki za pomoc :wink: