Czy ten zestaw będzie chodził?

Skladam nowego kompa :smiley:

Ze starego zostawiam naęd DVD na zlączu IDE oraz zostawiam HDD na SATA

Pytanie do znawców, czy te stare podzespoły będą chodziły w tej nowej konfiguracji #-o

nie gram w gry

1 Płyta główna MSI 880GM-E41 AMD 880G Socket AM3

2Procesor AMD Athlon II X2 265 3.3 GHz (ADX265OCGMBOX) BOX

3Obudowa I-BOX ORION 910B BEZ ZASILACZA

4 Zasilacz Tacens RADIX IV - 450W - 80+ BRONZE

5Pamięć Kingston 2X2GB 1333MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM (KVR1333D3N9K2/4G)

No jakby to napisać chodzić nie, ale działać jak się podłączy to będą :P. Złącze na płycie pod SATA i IDE jest czyli można zostawić trochę sentymentu w obudowie.

dlaczego

przecierz to w wypadku napedu optycznego w niczym nie przeszkadza, swoja droga jezeli sa odpowiednie zlacza to dzialac jak najbardziej bedzie

Dzieki za odpowiedz w temacie :smiley:

A teraz drugie pytanie jak dokupie za jakiś czas ok.roku grafike powiedzmy typu GTS450 i lepszego procka np.AMD PHANT…IIx4

to czy na tym zasilaczu to wszystko uciągnie??? :o

To ja bym tak dociągnął go trochę ponad 550W. Procek stary zasilacz uciągnie, ale co do grafiki to mam mieszane uczucia i lepiej mieć rezerwę mocy.

o ile nie dolozysz nic wiecej, tacensy chyba nie sa na czarnej liscie, mimo wszystko jednak zasilacz moglbys wybrac mocniejszy tu koledze doradzali jakies tanie i w miare dobre zasilacze

Tacensy nie są tragiczne ale mają słabiutkie okablowanie i rzadko mają dodatkową wtyczkę zasilania PCI-E więc ja bym z nimi uważał i zainteresował się czymś w stylu Fractal Design Integra 500 lub OCZ ZS 550 :wink:

czemu takie drogie :o dajcie cos tanszego do 150zl ![-o<

GTS 450 ciągnie trochę m mniej niż hd4850 i mój fortron daje radę

Ja nie miałem kasy i kupiłem sobie zasilacz za bagatela 149 zł. I dziś jadę znów wymienić bo na lini 12 jest góra 11,49. Dziś chyba wezmę kasę za niego i kupię coś porządnego bo tyle razy wymieniać to się idzie pociąć.

Ale jaki dokładnie model masz fortron 460W ???

http://www.skapiec.pl/site/cat/37/comp/561714

CORSAIR CMPSU-430CXV2EU - 430 W, PFC, CX Series na Arescie za 175zł na Aledrogo można dostać za 140zł.

Sam taki mam i sprawuje się dość dobrze i nawet bez oporu zasila kartę graf.

Weź przynajmniej Athlona II X3, niewielka różnica w cenie, a do gier dodatkowy rdzeń się przyda.

Ja nie gram w gry czytaj od początku :o