Czy ten zestaw będzie dobry?

A więc przyszedł czas składania dla brata kompa i oto co wymyśliłem:

Na całość- czyli na wszystko (razem z myszkami, głośnikami itp.) - chce wydać 3500 zł

Oto co złożyłem:

cci00000yg6.jpg

Co o tym sądzicie?? Warto napisać iż nie jest wymagającym graczem i poza PES2008, FIFA08 nie będzie raczej grał w jakieś Bioshoki czy inne cuda, aczkolwiek kto wie? Na moim kompie grywał w Stalkera czasem :smiley:

Edit: NO OVERCLOCK! !!

Ale głownie net, praca biurowa, muzyka, filmy.

Hmmmm… Jak ma grać w gry typu FIFA 08 to po co mu taki mocny procesor :?: Ja dałbym nagrywarkę LG :smiley:

Wiesz, mocny proc to podstawa, ma sie nie ciąć nic, a tak poza tym to chciałem te min. 2.5 Ghz bo nie bedziemy nic podkręcać.

Choć model 2.4 też mu pewnie styknie a moze dołozy do czegoś innego. W końcu to C2d 2 rdzenie

michall13 to nie jest wcale jakiś tam super mocny procesor, a jest akurat do pracy biurowej po przetwarza informacje bardzo szybko .

pozdrawiam

Kolego, lepiej w to miejsce dać jakiegoś Athlona, lecz za tym idzie i zmiana płyty głównej.

Ja do Athlona nic nie mam (Ba sam w niego zainwestowałem i nie żałuje-ale kręciłem), ale skoro brat dysponuje odpowiednim kapitałem to Intel napewno będzie odpowiedniejszy dla niego.

Ja jak bym był na jego miejscu wywaliłbym Intela i połączył dwie karty w SLI ewentualnie w CrossFire :slight_smile: .

dzięki Bogu że nie jesteś… nie zmieści się na SLI 8800gt czy CF HD3870

pamięci Corsair XMS2 omijaj z daleka jeśli masz zamiar kręcić

E2160

DFi Blood Iron P35-T2RL

2GB GoodRam PRO800

Galaxy geForce 8800GT 512MB

WD Caviar 320Gb WD3200AAKS

Pioneer DVR-212D

OCZ StealthXStream 500W

X-Fi Xtreme Gamer

BenQ FP93GP

budę sobie wybierz, peryferia też, monitor w tej cenie to tylko ten BenQ który podałem kosztuje w agito ~840zł

proca kręcić z miejsca, dać FSB 333 co przy mnożniku 9 da 3GHz - starczy, powinien iść na Def Vcore

Komputer ma nie być do podkręcania! Czytaj :!: :!: :!:

Nie ja składam, ale zrezygnowałbym z karty dźwiękowej w zamian dołożył do płyty

http://www.bitcomputer.pl/product.php?id=6359

Głosiki minimum 5.1 sprawdź ceny na podanym sklepie zaoszczędzisz.

byłby to bezsens, brać tak drogą płytę :x

za 285zł można kupić Abit IP35-E lub trochę drożej Abit IP35 / Foxconn P35A-S / DFI Blood Iron P35-T2RL / MSi Neo2 FIR

wszystko grubo poniżej 400zł

to stracisz na wydajności zwłaszcza w grach bo 8600gt nie jest pr0 gamer a nie zmieścisz się w 3200zl z 8800GT + E6750

weź E8200 - cena niższa/podobna do E6750 ale jak mówię nie zmieścisz się…

zresztą co do za problem w BIOSie wbić FSB 333 :?