Czy ten zestaw bedzie dobrze ze soba wspolpracowal?

Cos asidzicie o tym zestawie? Czy wszytkie podzespoly beda ze soba dobzre wspolpracowac? Moze jakies propozycje zmiany w zestawie w podobnych cenach : >

link do zestawu: http://img205.imageshack.us/my.php?image=kompvu3.png

Zestaw ogólnie spox, ale HDD do wymiany na Samsung F1 320GB. Jest trochę droższy (o paręnaście zł), a 1000 razy lepszy.

buda coller master elite, nie kupuj tracera noi zasilacz mc 400

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Płyta zła, jak się upierasz przy MSI to NEO2-FR, a lepiej ASUS P5Q. Chyba, że liczy się cena, to Gigabyte GA-P31-DS3L.

Dysk też nie najlepszy.

Co do obudowy, to jak Ci się podoba, to ją bierz.

Zasilacz może być, choć lepiej wziąść coś “silniejszego”.

jak przykręci dysk, do tego tracera to nie wytrzyma z “gruchotania” dysku tak budy tracera przenoszą wibracje poprzez słabiutką blachę.

Dlaczego plyta jest zla ? : > Asus 5PQ to inna bajka cenowa a pozatym Asus P5Q nic nie mowi… podaj konkretny model z pelnym oznaczeniem.

płyta jest zła bo to MSI, on Ci będzie w kółko pisał że Asus jest lepszy a p5q to w ogóle cud nad cudy do niego nie dociera że Neo2/3 są lepsze od P5Q, kupuj Msi Neo2 lub neo3 P45, nowszy chipset, tyle że droższe ok 70-100 zł, zostaw tą, a jak P31 jest lepsze od P35 to nie wiem jak to skomentować.

Tobi , ale po co mu P45?? przecież to bez sensu… kasa w błoto… a w OC jest takie samo jak gigabyte P31 DS3L… ja nie wiem co wy macie z tym p45…

Tobi , ta płyta nie jest dobra do kręcenia. Lepiej niech inwestuje w Gigabyte`a.

mysle ze mc-350 powinien wystarczyc i to ze sporym zapasem z tego co widzialem w bardziej pradozernych zestawach niz ten spokojnie montuje sie mc 350

Tyle że P45 zapewnia większą rozbudowę i jest bogatszy, będzie chciał dać dyski w Raid czy więcej ramu niż 4GB to na P31 tego nie zrobi

Zgadza się ten Asus P5Q nie za dobry do kręcenia, bo gubi ustawienia w biosie

Jest taki model P5Q

A tu zalety jej

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=2521-39

Na samym dole a jest ona 1/10 w przypadku MSI P45 neo3 fr ocena to 6/10

Z tym to do egiełdy pisz albo do focusa. jest na tym forum, napisz jak mają pisać artykuły

ty ślepy jestes czy poprostu wdzisz to co chcesz widziesz fanboyu Asusa ?

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=2521-39

kolega scorpio dał ci linka >.>

no a jak twierdzisz dalej że w Polsce są słabe serwisy o sprzecie to pokaż trocke polotu w pisaniu i zrób arta o swoim cudnym Asus P5Q aż jestem ciekawy jakiego gniota byś napisał :lol:

tak Jak Tobi pisał brać p45 Neo2/Neo3

steemm… Chodzi mi o to podsumowanie na końcu, nic nie ma… Po za tym gdzie mam napisać? Chociaż… Ok, w grudniu mam zamiar kupić, kupię i opiszę wszyściuteńko, zgoda?

tylko kup jeszcze płyte msi żebyś porównał obie

steemm , sorki, ale praw do bicia pieniądza mi nie przyznali…