Czy ten zestaw będzie ze sobą dobrze działać?

Witam chciałbym zapytać się czy zestaw który zamierzam kupić będzie kompatybilny ze sobą?
Procesor- Intel Pentium g4560
Karta Graficzna- GTX 1050Ti STRIX 4gb
Płyta główna- Gigabyte GA-B250M-D2V
Pamięci RAM- Pamięć Corsair DDR4 8GB (2x4GB) 2400MHz, CL14, Vengeance® LPX
(CMK8GX4M2A2400C14)

Zasilacz- Zasilacz Corsair VS 350W (CP-9020095-EU)
Obudowa- SilentiumPC Regnum RG2W Pure Black (SPC162)
Dysk SSD- Silicon Power S55 120GB SATA3 (SP120GBSS3S55S25)
Dysk HDD- Toshiba P300 - (HDWD110UZSVA)

Nie ukrywam że chodzi mi też o wygląd dlatego chcę wydać trochę więcej żeby komputer w miarę spoko wyglądał i mam pytanie czy to ze sobą styknie ? Z góry dziękuje za odp.

Wszystko gra.

Osobiście uważam, że następca w postaci RG4 wygląda lepiej:

Montowałem w weekend komputer z tą obudową (akurat w wersji bez okna) i wyglądała ona bardzo schludnie, umożliwiała instalację dwóch wentylatorów na górze, filtr u góry przyczepiony jest na magnes, a na panelu masz przełącznik obrotów wentylatorów fabrycznych - działa to bardzo zacnie. Ma niby wyłamywane sledzie, ale producent dołącza w zestawie osobne na wymianę.

Pomyśl też nad przejściem na platformę B360. Pentium G5400 kosztuje 270 zł - wydajność zbliżona do 4560, ale zyskujesz możliwość zamontowania w przyszłości sześciordzeniowego i5 - sama platforma jest młodsza.

Też się zastanawiałem nad nad nową platformą ale mam bardzo bardzo napięty budżet ok 2300 zł max i chciałbym jak najlepszą estetykę ale nad obudową się zastanowię i najwyżej napnę lekko budżet a co do kompatybilnośći jest ok?
I jeszcze jedo pytanie czy ram IRDM od Goodrama pójdzie w tym zestawie bez problemów i wtedy ewentualnie ta nowa platforma.

Pomyśl nad mocniejszym zasilaczem. Na tę chwilę wystarczy (na styk), ale ewentualna rozbudowa o coś mocniejszego będzie się wiązać z dodatkowym kosztem w postaci zasilacza.

A co w stylu vero L2 500w wystarczy prawda? I co z tym ramem goodrama irdm?

Zastanów się nad Tym zestawem:

Jak za dużo to chwilę pomyślimy.

Co do zasilacza to w tej samej cenie masz Vero L2 600W.

Trochę za dużo max jaki mogę zapłacic to 2400.

Tak szperam po sklepach i widzę, że zarówno pamięci, jak i tańsze zasilacze typu Vero L2 wyszły. Niektóre części też poszły o kilka złotych do góry. Jeżeli jesteś w stanie to może na razie odłóż sobie zakup SSD skoro nie mieścisz się w budżecie - na tym dysku W10 działa w miarę dobrze i póki nie zawalisz sobie autostartu to strasznego dyskomfortu odczuwać nie będziesz. W morele.net są tańsze pamięci, ale dalej przekracza to 2400 zł.

Bardzo dziękuję za starania przemyślę wszystko co mi doradziłeś i poczekam jeszcze z 2 miesiące i zobacze jak to będzie z cenami cześć.

Myślę, że to kwestia kilku tygodni maks jak ceny zaczną spadać, a sprzęt wróci do sklepów.

Fajny z ciebie gość bardzo serdecznie dziękuję za pomoc :blush: