Czy też jeszcze posiadacie starszą wersje Gadu-Gadu na komputerze?

Siemka, od któregoś dnia tego roku przypomniałem sobie jak to jest mieć stare Gadu-Gadu :wink: Więc pomyślałem żeby sobie je zainstalować. Szukałem na początku Gadu-Gadu 10.5 bo z tego korzystałem jak jeszcze miałem Windows XP. Znalazłem na pewnej stronie i zainstalowałem na laptopie. Również skusiłem się na Gadu-Gadu 6.0.1.4.9 i też fajnie działa :slight_smile: A zaś wczoraj przypomniało mi się jak nie raz przychodziłem do cioci i pykałem sobie na Gadu-Gadu 8. Według mnie są to najlepsze wersje jakie pamiętam. A jak u was? Czy wy też lubicie korzystać ze starych wersji? Piszcie poniżej :slight_smile: Wrzucę jeszcze parę screenów. A i szukam trochę osób na stare konto Gadu-Gadu aby popisać i przypomnieć ten stary klimacik :slight_smile: Podajcie numery i sobie popiszemy :stuck_out_tongue: Mój nr.: 55353195

Przechwytywanie.thumb.PNG.ac847415cd1724

Ja mam jeszcze GG dla przyjaciółki, choć nie byłem chętny do instalacji :wink: Oczywiście najnowsza wersja

Dla mnie sens korzystania z programu, z którego nie korzysta nikt z mojego otoczenia mija się z celem. Dlatego też od dobrych kilku lat nie posiadam już ani programu GG ani numeru.

Rozumiem :stuck_out_tongue:

Nie wiem czemu, ale bardzo lubię stare wersje gadu-gadu…

 

Najlepsza wersja GG, to była 7.7 z 2007 roku. Kilka starych wersji mam w archiwalnych płytach z miesięczników komputerowych, tą wersję GG też.

Ja również lubię starą wersję GG z prostej przyczyny: jest szybsza, lrzejsza, prostrza, to nie kombajn tylko narzędzie do komunikacji:) Od kilku lat korzystam z Kadu(łączy w sobie to co najlepsze ze starego i nowego GG:) jest aktualne, dzaiła pod wieloma OS, ).Mam windows 8.1 właśnie przedchwilą patrzyłem w menadzerze zadań mój Kadu zajmuje 60mb pamięci(starsze wersje zajmowały mniej). Jestem ciekaw ile pamieci zrzera najnowsza wersja GG?

GG jako takiego nie mam, natomiast korzystam z Pidgina jako z komunikatora - gdzie najczęściej wykorzystuję protokół Facebooka. Natomiast od czasu do czasu zdarzy mi się, że ktoś do mnie napisze na GG - lub odwrotnie - ale dotyczy to praktycznie jednej osoby. Już częściej chyba korzystam z protokołu XMPP.

Z samego GG - oczywiście wersja 6 była najlepsza. Mało reklam, brak zbędnych bajerów. Klasyk i moja pierwsza wersja GG w życiu.

Od kilku lat nie posiadam gg , a moja przygoda skończyła się z cukierkami"" w komunikatorze , trochę trzymałem gg na konnekcie ale jak wspomniałem lata temu :slight_smile: