Czy to dobry program?

Witam pobrałem a-squared free 4.0 czy on usuwa trojany i wirusy ?

Pozdr

Wystarczyło wpisać tą nazwę w google i obojętnie jakiś pierwszy lepszy opis tego programu.

Zresztą, mógłbyś spróbować, nic złego przecież by się nie stało.

19norbi08 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

A-squared Free 4 jest jednym z lepszych do usuwania złośliwego oprogramowania za darmo, ale to nie jest bez skazy i niektórzy użytkownicy wątpliwość co do jego skuteczności.

Program zaczyna się powolnym wykrywaniem aktualizacji pliku wymaga również restart programu. Trwa to około 10 minut. Zazwyczaj jednak, otwiera się strona stanu zabezpieczeń. Stamtąd można uruchomić skanowanie, aktualizacja programu, dostęp-Squared bazy wiedzy, i wybierać spośród 20 języków wyświetlacza. Opcje programu są umieszczone po lewej stronie nav, i są Status Security, skanowanie komputera, Kwarantanna, Logi i karty Konfiguracja. Skanowanie komputera zawiera cztery opcje skanowania: Szybkie, Smart, Deep i Custom. Szybkie skanowanie jest najszybszą i najbardziej powierzchowną opcją, a głębokie skanowanie może potrwać kilka godzin.

Jeśli wybierzesz opcję skanowania, która analizuje pliki cookie, aplikacja zaleci zamknięcie przeglądarki internetowej. Custom nie tylko pozwala wybrać, które foldery do skanowania, ale również pozwala zrezygnować z heurystycznych, tracking-cookies i spyware-reszta skanów. Istnieje również inna lista, z której można dodawać do folderów lub plików, która jest dostępna na dole panelu głównego kartę Skanuj. Zakładce Kwarantanna wykorzystuje układ arkusza stylu zarządzania pojedyncze pliki, a kartę Konfiguracja posiada opcje skanowania menu kontekstowe, zachowanie Update i ustawienia uprawnień. Zakładce Kwarantanna ma miłe opcje ponownego skanowania obiektów poddanych kwarantannie po aktualizacji definicji pliku.

Jest jeszcze jeden przykry dziwaczny design: ważne opcje jak biała lista są umieszczone w lewym dolnym rogu na aktywnym panelu, czyniąc je dostępnymi tylko link tekstowy. Na samodzielnym programem złośliwym, który nie posiada wbudowanego harmonogramu i antywirusowy, a-squared Free 4 jest bezpiecznym wyborem.

Skanuje komputer w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, takiego jak szkodliwe oprogramowanie, w tym konie trojańskie, dialery, robaki, spyware, i adware. A-squared Free specjalizuje się w poszukiwaniu i usuwając je bezpiecznie. Skanowanie dysku sprawdza wszystkie pliki na dysku system w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania. Skaner skanuje śladów spyware.