Czy to dobry sprzęt?

Witam,

Chciałbym kupić laptopa, na moje oko jest to porządny sprzęt ale wole zasięgąć Waszej opinii.

Chodzi mi o lapka toshiba satellite L300D-245 http://ce.computers.toshiba-europe.com/innovation/pl/product/Satellite-L300D-245/1069629/toshibaShop/false/#0.

Jedyne co mnie zastanawia to czas pracy, jedyne 2 godziny :|.

Produkt ma służyć do internetu, ale żeby jakąś grę też pociągnął.

Prosze o pomoc.

Ja osobiście poszukał bym czegoś raczej na platformie intela :smiley:

Amd-ki wyraźnie krócej trzymają na baterii i są mniej wydajne(mówie o tym samym taktowaniu)

A grafika tez nie za dobra bardziej jakis geforce 9400m gt, 8600m gt lub coś w tym stylu pociągnie Ci każdą gre(no moze nie na najwyższych) :lol:

Osobiście polecam jakiegoś della np. latitude 1520 czy z serii studio.

ile masz kaski na tego lapka ?? matryca 17tka ?? czy bardziej mobilna (toby lap nie był za duży)…

Wiecie głownie chodzi oto żeby obsłużył internet i takie podstawowe rzeczy, prace biurowe itd. do tego raczej sie nada.

matryca 15 jest wystarczająca :smiley:

To nie musi być kombajn ale żeby nie zacinał sie na różnych “pierdołach” i żeby był dość wytrzymały (chodzi mi o baterie) czy naprawdę inlete mniej jej zużywają?

A dysponuje kwotą do 2300-2400.

Tak intele mniej zuzywają tym bardziej jak posiadają technologie centrino :smiley:

Za taką cene http://www.electro.pl/produkt-HP_Notebo … nical_data

takiego bym brał =D>

Z tego co widzę to HP, nie jestem przekonany do tej firmy jeżeli chodzi o laptopy.

Aha i najważniejsza rzecz musze brać to co dają w sklepie u mnie w mieście bo nie jestem zwolennikiem kupywania takiego sprzętu przez internet.

Jest laptop na platformie Intel celeron ale za to firma emachines.

Działa tylko do gory wystarczy pojechać a tak w skrocie:

matryca 15.6 1366x768

nvidia g103m 512mb

intel dual-core t4200 2,o ghz

4gb ram

dysk 250 sata

Tak tak, juz oglądałem, powiec mi co sądzisz na temat firmy emachines?

Nie wiem nie miałem styczności więc nie wiem czy dobre czy złe ja tam polecam HP chociaz płacimy troche za marke, dell porządne laptopy i stacjonarne, oraz Lenovo dobre wykonanie i stosunek cena/jakość :slight_smile:

A jeżeli Ty byś miał wybierać to wybrał byś tamtą toshibę czy tego emachinesa (niby acera) http://www.ceneo.pl/2068677s. Specyfikacja dobra wiec czemu taki tani? Jest ogólnie lepszy od tej toshiby a tańszy i co najważniejsze bateria trzyma dłuzej bo intel.

Celeron jest prockiem jednordzeniowym i nie odpalisz na nim żadnej nowszej gry ba nawet niektore nowsze programy bedą nie wyrabiać :smiley:

Hehe no to odpada :lol:.

Zostajemy przy toshibie. Myślę ze pomimo cienkiej grafiki co nieco bedzie można pociągnąć :slight_smile:

A powiec mi da sie wymienić baterie na wytrzymalszą? bo 2 czy tam 3 godziny to malutko

Tak kupisz bateria o wiekszej pojemności np. jak standardowo jest 6 komorowa to kupisz np. 9 komorową i masz dłuzszą prace :smiley:

Aha no to gitara :smiley:

Wszystko jasne, wielkie dzieki za pomoc i wyjaśnienia :smiley:

Spoks :smiley: