Czy to możliwe..?

Czy możliwe jest to, że mam jedno wyjście z karty muzycznej??

Moja karta to: Realtek AC’97 :!:

Możliwe to może i jest, ale niespotykane… Powinny być dwa wyjścia [MIC {tu wcześniej przez pomyłkę napisałem słuchawkowe zamiast MIC} i LINE-OUT] i jedno wejście [LINE-IN] - wszystko na ‘jacki’. Tak jest u mnie.

Ale Pawek to naprawdę jest jakieś dziwne :frowning: jest jedno na Microfon jedno wyjście i jedno wejśćie.

Pomożcie :frowning:

Czyli są trzy - wszystko gra… :shock:

właśnie, że nie :(. Bo przecież powinny być 2 wyjścia?? a jest jedno… niby są 3 miejsca do podłaczenia kabelka ale jak wcisne do tego niby In to i tak w głośnikach nic nie słyszę. A mam zrobionę taak, ze w to wejście na mikrofon i wyjście mam włożone już kabelki, ponieważ z przodu komputera są wejścia na słuchawki i micfrofon

Wszystko jest ok. Line-IN;Line-out; Mic. Możesz sobie kupić rozgałęznik na dwa ‘jacki’. :smiley: :smiley: :smiley:

Ile by mnie to kosztowało hehehe :lol:

Taki rozgałęznik ok 3zł. Zwykła na dwa wejścia ‘jack’. :smiley: :smiley: :smiley:

Przecież są 2 :lol: Jedno dla głośników/słuchawek i drugie dla mikrofonu (to też ma chyba miano wyjścia). Do tego wejście LINE-IN. W każdym razie jak są trzy ‘jacki’ to wszystko jest tak jak powinno :idea:

Niby tak ale w poprzednim kompie miałem tak:

mic, 2 wyjścia (jedno na słuchawki drugie na głośniki) , lecz nie pamiętam czy miałem wejście hę… :smiley:

Odradzam rozgałęźniki. Ja tak spaliłem SB128

No zalezy co tam podłączyłeś. Ja używam rozgałęznika i wszystko jest ok. Podłączyłem głośniki i słuchawki. :smiley: :smiley: :smiley:

Ja tez mam taka złodziejkę…mam podłączone do Sb Live! 5.1 głośniki Creativa 5.1 i słuchawki z mikrofonem…chodzi jak marzenie ;D

U mnie tak samo. Przypadek Killera jest chyba odosobniony. :slight_smile:

Ja podłączyłem 2 mikrofony i wtedy się spaliło wejście mikrofonowe

bardzo mozliwe. ale sa do kupienia specjalne rozgalezienia i probblem z glowy. ja mam karte szecio kanalowa i tylko 3 wejscia